• Bizi takip edin
Üççamlar Su
Fabrika: Adnan Menderes Bulvarı Anadolu Lisesi Yanı No: 2 YOZGAT
444 40 66
0
Henüz oy kullanılmadı

Üççamlar Su

Tanıtım / Açıklama: 

ÜÇ ÇAMLAR DOĞAL KAYNAK SUYU - ERDEMLER GRUP

2007 Ağustos ayında Üççamlar Doğal Kaynak Suyu üretim tesisleri Erdemler Grup'una geçmiş olup, tesis yeniden inşa edilmiş, üretim alanı ve makineler, en son teknoloji kullanılmak üzere; yeni makine grupları alınarak modern hale getirilmiş, 500 tonluk su deposu yapılmış, ,su filtreleme sisteminde en son teknoloji olan membran filtre grupları ilave edilerek, ozonlama ünitesi eklenerek, tam hijyenik bir ortamda üretime geçmiş ve de üretim alanı % 100 artırarak, su sektöründe sizlerin ihtiyacı olan 0.5 Lt. Pet- 1.5 Lt. Pet- 5.0 Lt. 10.0 Lt. Pet ve 19 Lt. PC Damacana ana ürün yelpazesi ile Yeni Bir Tat; Yeni Bir Hayat felsefesini kendine misyon edinerek, gıda üretim hizmet alanında yerini alarak, su sektöründe bir güvenli marka haline gelmiştir.

ÜÇÇAMLAR DOĞAL KAYNAK SUYU TANIYALIM;

Tesis; ilk olarak 2006 yılında Üççamlar memba suyu tarafından damacana su üretimine başlamış, 2007 yılı ağustos ayında ÜÇ ÇAMLAR DOĞAL KAYNAK SUYU, Erdemler Grup'a geçmiştir. Tesis Divanlı Köyü Erikli mevkiinde Yozgat il merkezine 7 km. uzaklıkta 10.000 m2 açık alan, 2.500 m2 kapalı alan olmak kaydıyla tesis edilmiştir.

ÜÇÇAMLAR DOĞAL KAYNAK SUYU tesisimizde dolumu yaptığımız doğal kaynak suyunun kaynağı Türkiye'nin ilk milli parkı olan Yozgat çamlığı'nın radar mevkiindedir. Yozgat çamlık milli parkının çevresi doğal çam ve meşe ormanlarıyla kaplıdır. Çapanoğlu ziya bey'in avlanmak amacıyla korunmasına titizlik gösterdiği karaçam mesire yeri 264 hektarlık bir alandır. Bu bölgenin merkezine yakın noktadan çıkan doğal kaynak suyu kaptaj adı verilen yapıyla koruma altına alınmış, koruma bölgesiyle dış etkilerden ve olası kirlilik kaynaklarından korunmuştur. Buradan çıkan kaynak suyu; su analiz raporlardan da anlaşılacağı üzere içimi hoş ve yararlıdır. Gerek Türkiye'nin gerekse işletmemizin su kaynakları önümüzdeki uzun bir dönem tükenmesi söz konusu değildir.

İşletmenin sağlık bakanlığından aldığı kaynak suyu ruhsatı ve Türk Patent Enstitüsü'nden aldığı patent ve kalite sistem belgeleri ile üretmiş olduğu suları sağlıklı-hijyen içinde kaliteyi ucuza üretmenin gururunu yaşamaktadır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın