• Bizi takip edin
DARTY
KESA TURKEY LIMITED MERKEZİ İNGİLTERE TÜRKİYE İSTANBUL MERKEZ ŞUBESİ Cumhuriyet Cad. Seyhan Ap. No: 36 Kat:1 Elmadağ-İstanbul
+90 212 248 49 00
0
Henüz oy kullanılmadı

DARTY

Tanıtım / Açıklama: 

DARTY KİMDİR?

Darty, İngiltere menşeli Kesa Electricals plc şirketler grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki perakende zincir mağazalar şirketidir.

Kesa Electricals, yedi değişik marka ve Avrupa'nın 10 ülkesindeki 800'den fazla mağaza ile, Avrupa'nın en büyük 3. elektrikli aletler perakende grubudur.
Darty, Avrupa'nın 5 ülkesinde yaklaşık 240 mağazası ve 10.000'in üzerinde çalışanı ile müşterilerine satış öncesi, satış ve satış sonrasında daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için her gün seferberlik içindedir.

Her gün Avrupa'nın dört bir yanında yüzlerce Darty hizmet aracı ve ekibi müsterilere satın aldıkları ürünlerin teslimatını ve montajını yapar, onlara ürünlerin kullanımı ile ilgili egitim verir.

Darty'nin misyonu: 100% müşteri memnuniyeti'dir.

DARTY TÜRKİYE

Darty, ilk mağazasını 2006 yılı sonunda İstanbul Profilo Alışveriş Merkezi karşısında açarak Türkiye'de faaliyetlerini başlatmıştır.
Darty bugün müşterilerine, Türkiye'de 23 mağazası ve internet mağazası aracılığıyla hizmet vermektedir.
Darty'nin hedefi, ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi, hizmetin en iyisi felsefesi ve Darty Güven Sözleşmesi ile Türkiye'nin en güvenilir beyaz eşya ve elektronik perakende mağazalar zinciri olmaktır.

Güven Sözleşmesi Farkı
1973 yılında Darty Grubu'nun uygulamaya koyduğu Güven Sözleşmesi bir ilkti. İlk kez, bir perakendeci müşterisine yazılı olarak ürün, fiyat ve hizmetin en iyisini
sunma konusunda söz ve güvence veriyordu.
Darty'nin Türkiye pazarına girişi ile Darty Güven Sözleşmesi, Türkiye için de bir ilk oldu.
Darty, bugün tek taraflı olarak imzaladığı Güven Sözleşmesi'yle, müşterilerini ürün, fiyat ve hizmet konularında güvence altına alıyor.
Darty, müşterilerinin istek ve tercihlerine daha iyi cevap verebilmek için yüzlerce marka ve binlerce ürün içinden en uygun seçenekleri biraraya getiriyor ve ürünün en iyisini müşterilerine sunuyor. Darty'nin uzman personeli, müşterileri ürün ve hizmetler konusunda bilgilendiriyor, kendilerine en uygun ürünü seçmeleri konusunda danışmanlık ediyor.
Darty, hergün en iyi fiyat felsefesi ile çalışır. Ve, bütün sene boyunca bu sözünün arkasında durur. Müşterilerinin Darty'den aldıkları ürünü daha uygun fiyata başka
bir yerde bulmaları halinde aradaki fiyat farkını anında ödemeyi garanti eder ve bir kutu çikolata hediye eder.
Darty, sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da müşterilerinin yanındadır.
Ücretsiz teslimat, montaj ve kullanıcı eğitimi, tamirde ürün takibi ve geçici ürün vaatleri ile müşterilerine hizmetin en iyisini sunar.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünTeknoloji Market / Satış / Servis / Destek
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın