• Bizi takip edin
Dekor Yapı İç Mimarlık
Merkez Mah, Göktürk Cad. No:48/H Göktürk/Eyüp-İSTANBUL
+90 (212) 322 43 00
0
Henüz oy kullanılmadı

Dekor Yapı İç Mimarlık

Tanıtım / Açıklama: 

Hakkımızda

Dekor Yapı deneyimi ve birikimiyle, söz verilen zamanda kaliteli ürün ve eksiksiz üretim yapmaktadır. Sizlerin yaşam alanlarını size özgü olan ve sizi mutluyum dedirten alanlar üretiyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz

Sektörün farklı birimlerinde (alüminyum, ahşap doğrama vb.) uzun süre hizmet verdikten sonra müşterilerin tüm beklenti ve isteklerine cevap vermek için 2000 yılında dekor yapı mimarlık kurulmuştur.
Yenilikçi, farklı bakış açısı, eğitimli uzman kadrosu ve tecrübesiyle dekor yapı kısa zamanda piyasada kendine yer edinmiş ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.
Bilgisayar destekli çizim ve sunum yapan ve kaliteden ödün vermeyen dekor yapı en son trendleri ve yenilikleri her zaman yakından takip etmektedir.

2000 yılında kurulan Dekor Yapı İç Mimarlık kurulduğu ilk günden bugüne kadar değerlerini ve heyecanını aynı ölçüde korumaktadır.

Dekor yapının hayata bakışı olan bu değerler öncelikle insana ve doğaya saygı, üstün hizmet kalitesi, kaliteli ürünün iyi tasarımlarla sizlere sunulmasıdır. Birbirini tamamlayan bu unsurlara ulaşmak için alanında uzman kişilerden oluşan deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sektörde en önemli sıkıntılardan birisi olan satış sonrası hizmet ve oluşabilecek aksaklıklara karşı dekor yapı mimarlık ürün ve hizmetlerinin arkasında durmayı taahhüt etmektedir.

Günümüze kadar sürekli artan müşteri portföyümüz bizim işimize daha çok bağlanmamızı ve sürekli ileriye adım daha atmamıza en büyük etkendir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Açık Olduğu Zamanlar: 
Pts – Cum 09.00 – 19.00
Cts 09.00 – 17.00
Kategori: 
Servis & Hizmetİnşaat / Emlak / Gayrimenkul
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın