• Bizi takip edin
Hasanbey Çiftliği
Hasanbey Çiftliği Tarım Hayvancılık Gıda Üretim Pazarlama San.ve Tic.A.Ş. Bergama Dikili Yolu Kocaoba Köyü Yol Ayrımı Bölüm 1 Bergama - İzmir
0535 019 58 84
0
Henüz oy kullanılmadı

Hasanbey Çiftliği

Tanıtım / Açıklama: 

Anadolu’da doğmuş, büyümüş ama sonra hepimiz gibi doğduğun değil doyduğun yer diyerek büyük şehirlerde yaşamış Hasan Ağabey’in, çocukluğunda kalan mis kokulu domateslere, biberlere, meyve ağaçlarına duyduğu özlemle filizlenmiş bir proje aslında Hasanbey Çiftliği...

DOĞAL, HORMONSUZ, LEZZETLİ SEBZE, MEYVE, YUMURTA, SÜT ÜRETMEK
ve bu ürünleri tüm Türkiye’ye ulaştırmak hayaliyle kurduğu çiftliği Dünya standartlarında bir yer haline getirmeyi başaran Hasan Ağabeyi ne yazık ki 2012 yılında kaybettik.

Şimdi onun değerlerini ve hayallerini yaşatmak için ailesi ve Hasanbey Çiftliği çalışanları olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. ”

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN DOĞAL!

Ürünlerimiz hormonla değil Bombus arılarıyla tamamen doğal yöntemlerle dölleniyor. Seralarımızda kimyasal ilaç kullanmak yerine insan sağlığını tehdit etmeyen fiziksel önlemler alarak sağlıklı ve güvenli ürünler yetiştirmekteyiz. Kapılardaki hava perdeleri ve çatılarımızdaki sinek tülleri sayesinde zararlı girişlerini en aza indiriyoruz.

En son içeride bulunan zararlının sevdiği kokuları yayan tuzaklar sayesinde de ürünlerin zarar görmesini engelliyoruz. Ayrıca hastalıklar için iklimlendirmeyi her bitki çeşidine göre yaparak doğabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Sera içinde kontrollü tarım yapıldığı için dış etkilerden ve zararlılardan mahsülü koruyabiliyoruz. Bu sayede sizlere zamanında dalından toplanmış, hiçbir kimyasal ve hormon barındırmayan sağlıklı ürünler sunuyoruz.

Maalesef bilinçsiz üretim yapan üreticiler sayesinde insanların zihninde şöyle bir algı oluşmuştur ; sera demek hormon demek! Aslında Sera ürünü dış etkilerden ve zararlılardan koruyarak ilaç kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek için en etkili yoldur.

Biz Hasanbey Çiftliği’nde en yüksek teknoloji ile, geleneksel lezzetleri yeniden en sağlıklı şekliyle üretiyor ve herkesin sağlıklı beslenme hakkı olduğuna inanıyoruz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Açık Olduğu Zamanlar: 
08:00 - 17:00
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünOnline / İnternet Alışveriş
Alışveriş & ÜrünSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Etiketler, Anahtar Kelimeler: 
Bunu Paylaş: 
Fotoğraflar: 

Yorum yazın