• Bizi takip edin
Kenyap
Fabrika&Showroom: Ekol Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti. Adil Mah. Demokrasi Cad. No:19 34935 Sultanbeyli / İstanbul
0 216 592 80 80
0
Henüz oy kullanılmadı

Kenyap

Tanıtım / Açıklama: 

Hakkımızda
Üretimine 1993 yılında başlayan firmamız, bugün 4.000 m2’lik modern fabrikasında yüksek teknolojili makineleriyle mobilya üretimini sürdürmekte, yıllık 350.000 m2 panel işleme kapasitesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini temel alarak üretim yapan firmamız; mutfak, banyo, ev ve ofis mobilyalarında kuruluşundan bugüne yüzlerce projeye imza atmıştır. Kalite, uygun fiyat ve zamanında teslim temel prensibidir. İmalatımız olan ürünlerimizde 2 yıl üretici firma garantisi vardır.

Standart ürün grupları dışında özel projelere cevap vermekte, anahtar teslimi dekorasyon işlerini de başarıyla sürdürmektedir. Satış ve pazarlamasını yaptığı standart ürün gruplarının tasarımlarını tamamıyla kendi bünyesinde üretmektedir.

Mutfak alanındaki başarı ve tecrübesini ev mobilyasına da taşıyan firmamız modern çizgilerle siz müşterilerimizin isteklerine karşılık verebilmek adına için birçok yeni ürüne imze atmıştır.

Tasarladığı ve uyguladığı ürünlerde kaliteden ödün vermeden, en son teknolojileri kullanarak titiz işçilik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Yıllardan beri edindiği tecrübe ile müşteri memnuniyeti amacıyla çalışan firmamız mobilya sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünMobilya / Ev Eşyaları
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın