• Bizi takip edin
Selen Su
Amasra yolu üzeri, Kaman Köyü Mevkisi, BARTIN Tel: (0378) 325 40 14 (pbx)
444 01 67
0
Henüz oy kullanılmadı

Selen Su

Tanıtım / Açıklama: 

Firmamız 1969 yılından bu yana Batı Karadeniz bölgesinde gıda ve içecek sektöründe en yaygın satış ve pazarlama ağına sahip bir firma olarak 1993 yılında doğal kaynak suyu imalatı dolumu ve ambalajlanması konularında yatırım yapmayı tercih ettik.
Suyun yöresel bir kavram olmasına rağmen pazarda büyük firma ve markalar olması sebebiyle uzun araştırmalar sonucu pazarda yarışabilir , kendi özel tadında ve niteliklerinde olan Selen Suyu keşfettik.

1995 yılında Selen marka patentimizi ve 1997 yılında doğal Kaynak Suyu işletme ruhsatımızı alarak ilk ürünümüz 0,30 cc'lik cam şişelerde (depozitolu kasa - şişe ) Selen Su olarak sektörde değerli tüketicilerimizle buluştuk.
Bayilerimizden gelen talepler üzerine 1998 - 1999 yılında 0,5 lt PVC şişe ve 1,5 lt PVC şişelerde de yatırım yaparak ürün yelpazemizi geliştirmeye çalıştık. O yıllarda pet ambalajlı su üretim ile PVC ambalajlı su üretimi maliyetleri aynı olmasına rağmen PVC zor bir üründü. Nakliye esnasında kırılıyordu. Görüntü olarak ta şık değildi. ( Pet ambalajlı su üretimi patentli ve kotalı olarak 2000 yılına kadar tek firmada idi.) Bu yatırımımız daha pazarda belli bir yere gelemeden çöpe gitmiş bir yatırım tecrübesi olarak kaldı.

1999 yılında Sağlık Bakanlığının PC Damacana ambalajının kabulü ile 19 Lt Damacana (Polikarbonat Şişe )su üretimi ile ürün başarı performansımızı ve üretim kapasitemizi artırdık.
Batı Karadeniz Bölgesinde 19 Lt PC Damacana üretim satış ve dağıtım pazarında lider konuma geldik.

2003 yılında 0,5 lt pet ve 1,5 lt pet su makinalarının alımı ve diğer revizyon işlemlerini tamamlayarak 2005'ten günümüze dek değerli tüketicilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Müşteri odaklı çalışan kurumsal bir firma olarak; 5 lt ve 10 lt pet su üretimi ile ürün segmentini artırarak yolumuza devam ediyoruz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın