• Bizi takip edin
Turtle Wax Clay Bar Kit
Doğaner Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Ltd. Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi Tem Yanyolu 1 Nolu Cad. No 4 Tuzla İstanbul Türkiye 34953
+90 216 593 14 20
0
Henüz oy kullanılmadı

Turtle Wax Clay Bar Kit

Tanıtım / Açıklama: 

KODU FG6351 Turtle Wax Clay Bar Kit

TANIMI Turtle Wax Temizleme Kili ve parlatma aparatı

Kit içeriği:
- 100 gr Turtle Wax Clay Bar
- 500 ml Turtle Wax Clay Bar Yağ- 500 ml Turtle Wax

Temizleme Kili :
-Araç yüzeyindeki tüm kirleri kaldırır ve tüm boya,fiberglas ve metal yüzeyler üzerinde çok düzgün bir yüzey sağlar
-Yağ ile birlikte uygulamayı kolaylaştırır ve daha uzun süreli kullanılmasını sağlar.
-Cila için hazırlar ve derin bir parlaklık verir.

Turtle Wax
ONAR & PARLAT
Killi Ürün Seti

WAXLAMAYI KOLAYLAŞTIRMAK VE UZUN SÜRELİ OLMASINI SAĞLAMAK İÇİN YÜZEYİ İYİLEŞTİRİR

NEDEN TURTLE WAX KİL SETİNİ KULLANAYIM?
Aracınızı yıkayın ve iyice kurulayın ve parmaklarınızı yüzeyin üzerinde gezdirin. Temiz boyalar mükemmel bir düzlüğe sahip olmalıdır. Pütürlü ve set bir doku çevreden kaynaklanan kirlenme olduğunu gösterir. Eğer aracınız açık renkli ise, lekeleri özellikle katran lekelerini görebilirsiniz. Boyayı korumak için her zaman wax veya macun ile devam edin.

Aracınız her gün fren tozu, kir, ağaç döküntüleri, böcekler ve yol katranı gibi kirleticilerin bombardımanına tabi olur. Bu kirler aracınızın dış yüzeyine işler ve boyayı kaba ve soluk hale getirir ve taze waxlanmış yüzeyin ışığı yeterince yansıtmasını önler. Sonuç olarak bu durum boyada oksidasyona neden olur ve dış yüzeyin estetik kalitesini düşürür ve boyanın suyu atmasını önler ve sonuçta şeffaf yüzeyin altında pasın yayılmasına neden olur. Normal bir araç yıkayıcı kullanıldığında yüzey kiri temizlenecektir fakat yerleşmiş olan bu kirler ve lekeler kalacaktır. Aracınızın düzgün yüzeyi Turtle Wax Kil Seti kullanılarak kolayca geri getirilebilir. Kil Bar Yağlayıcıyı kullanarak aşındırıcı olmayan Kil Barı aracınızın yüzeyine sürdükçe aracınızın üzerindeki yapışmış kirler güvenli olarak çıkarılacak ve boya düzgün ve kaygan hale gelecektir.

Yüzeyi düzgün hale getirmek ve kirleri temizlemek için Kil gerekli sıklıkta kullanılabilir. Kil aynı zamanda sert plastik yüzeyleri, trimi, kromu ve suda kirlenmiş lastiği boyada olduğu gibi temizlemek için kullanılabilir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
OtomotivMotorlu Araç ve ilgili Yedek Parça / Aksesuar
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın