• Bizi takip edin
Şeker Su
Şeker Su Kaynak Sular İşletmesi Ltd. Şti. Aşağıyapıcı Köyü Erdek/Balıkesir PK:66 Bandırma
(0266) 736 05 24
0
Henüz oy kullanılmadı

Şeker Su

Tanıtım / Açıklama: 

HAKKIMIZDA
Şeker Su Kaynak Suları İşletmesi Limited Şirketi ,1995 yılında Alanç BOR,Ali BOR,Osman BOR tarafından kurulmuş olan bir aile şirketidir.

1998 yılı başında faaliyete geçen şirket,pet ve polikarbonat ambalajlı ürünlerini,tescilli markası olan ŞEKERSU markası altında piyasaya sürmektedir.

Kapıdağ Yarımadası 'ndan çıkan doğal kaynak suyu ŞEKERSU,Aşağı Yapıcı Köyü-Erdek'teki 5000 m2 açık alan üzerinde kurulu olan üretim tesislerinde şişelenmektedir.Kurulduğu günden beri,değişen tüketici talepleri doğrultusunda yatırımlarına devam eden firma,bugün 0.5lt, 1.5lt, 5lt, 8lt. 10lt. pet ambalajlı ve 19lt polikarbonat ambalajlı olmak üzere altı ayrı ürünle tüketicisi ile buluşmaktadır.

İşveren ve çalışanları ile birlikte Şekersu Ailesi ,gerek üretim,gerekse satış ve satış sonrası hizmetlerinde insan sağlığına değer veren,çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.Ambalajlı su üreticisi olarak firmamız,tabiatın sunmuş olduğu doğal kaynak suyunu,tüketicilere orjinal özellikleriyle,hijyen protokollerine uygun,el değmeden ambalajlayıp ulaştırmaktadır.

Şeker Su Kaynak Suları İşl.Ltd.Şti.,kanun ve yönetmeliklere uygun olarak faaliyette bulunduğunu T.C.Sağlık Bakanlığı'nın vermiş olduğu 23.06.1998 tarih ve 135 sayılı izni ile belgelemiştir.

ŞEKERSU ,Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Türk Standartları Uygunluk Belgesi'ne sahiptir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın