• Bizi takip edin
bamtur
444 0 157
0
Henüz oy kullanılmadı

bamtur

Tanıtım / Açıklama: 

Ekonomik Tatillerde Turkiye'nin lider Tur Operatoru Bamtur'un Kalite Politikası

Her müşterimiz , Misafirimizdir, Her şikayet bir armağandır ilkesini tüm Bamtur personeline ve çalıştığımız Oteller,Otobus ve Havayolu şirketlerine benimsetmek.
Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutarak Misafirlerimize En kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmanın yollarını araştırmak ve bunu başarmak.
Bütün bir yıl çalışarak ,1 haftalık tatilini en sorunsuz şekilde geçirmenin ne demek olduğunu biz de biliyoruz, Çünkü bizde bütün bir kış sizlere En ekonomik ve En kaliteli tatili sunabilmek için canla başla çalışıyoruz.
Yolcularımıza Seyahat Sigortasının önemini ve sağlayacağı faydaları anlatarak sigorta yaptırmaya teşvik etmek.
Çalıştığımız otelleri denetleyip, gerekli görülen konularda otel yönetimini uyararak kalite standartlarını Bamtur misafirlerine layık hale getirilmelerini sağlamak.
Otobus filomuzu En yaşlısı 5 yaşında otobüslerden oluşturmak, yolcu taşıma kurallarına eksiksiz uyup, deneyimli söförler ile calışarak güvenli ve emniyetli bir ulaşım sağlamak.
Zamanında kalkış oranı en yüksek olan ve bizim gibi Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan Hava Yolları ile çalışmak. Kalkış saatlerinde olabilecek değişikleri anında müşterilerimize bildirerek mağduriyetlerini gidermek için gerekli her türlü tedbiri almak.
Rezervayon esnasında ,en ileri teknolojiye sahip rezervasyon sistemimizi kullanarak , Misafirlerimize taleplerine uygun seçenekleri hızlı bir şekilde sunup karar vermelerine yardımcı olmak.
Hatasız,doğru ve beklentilerini tamamen karşılayacak bir tatil rezervasyonu yapmak.
Internet sitemizi sürekli güncel tutarak müşterilerimize elimizdeki ürünleri en doğru şekilde tanıtmak.
Gazete ilanlarımızda tüm ürünlerimizi doğru ve dürüst bir şekilde tanıtarak, Misafirlerimizi yanıltıcı reklamlardan kesinlikle kaçınmak.
Ekip çalışması ile Bamtur’u dahada ileri seviylere taşımak.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Konaklama & Tatil & SeyahatSeyahat Acentaları
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın