• Bizi takip edin
TUR ON9
TUR ON9 MERKEZ OFİS Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
0216 550 19 19
0
Henüz oy kullanılmadı

TUR ON9

Tanıtım / Açıklama: 

KURUMSAL

TUR ON9
Türkiye genelindeki 100'e yakın satış noktası ve evinizden bir telefonla ya da internet üzerinden kolay rezervasyon sistemi ile, her bütçeye uygun otel, tatil köyü, kültür turları ve paket program seçeneklerini size sunarken; yaptıracağınız tüm paket tur rezervasyonlarınızı “TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ” ile sigortalayarak sizin ve tatilinizin garantisini sağlamayı da unutmuyoruz.

Tüm bölgelerde bulunan uzman rehber kadromuzla, sizlere seçtiğiniz tatil bölgesi ve otellerde, satış sonrası hizmet garantisini verirken tatilinizin hoş anılarla bitmesini sağlamaktan biz tatil yapamaz olduk. Hiç şikayetçi değiliz.

Bünyemizde bulunan son model lüks otobüsler ve deneyimli kaptanlarımızla, sizleri hayallerinizdeki tatile ve sonrasında sizleri bekleyen sevdiklerinize kavuşturmanın mutluluğunu yaşamak ise tek keyfimiz.

Ayrıca tüm bunların yanında, uluslararası fuar, kongre, konferans, seminer ve profesyonel gezi organizasyonlarınızda sizlere destek olup, tüm sektörlere kendi alanları ile ilgili uluslararası etkinlikler için katılım, konaklama ve ulaşım hizmetlerini, olası tüm problemleri hesaplayıp çözümler üreterek sizlere sunuyoruz.

Ve 7 senedir altına imzasını attığı her organizasyondan başarı ile ayrılmanın gururunu yaşarken, Tur on9 ailesi olarak sorunsuz organizasyonların arkasında sadece “PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI ve AMATÖR RUH” vardır gerçeğine inanıp hareket ediyoruz.

SİZİN İŞİNİZ DE ZOR…!
Çünkü ; Türkiye’de 5.750 acenta var. Bizim de % 84,2 "Eski Müşteri Geri Dönüşüm Oranımız" var. Müşteri dediğimizde artık alınıyorlar, onlar bizim ailemiz...

HAKKIMIZDA BİR SÜRÜ SÖYLENTİ VAR.
Neymiş, bu otelleri neden ucuza satıyor muşuz ? Ucuza değil, değerinde satarak herkesin tatil yapmasını istiyoruz, kimse anlamıyor.

BU KADAR ÖDEME SEÇENEĞİ OLUR MUYMUŞ
Olur; hesapladık 305 çeşit taksit ve indirim seçeneği sunuyoruz. Hatta siz nasıl isterseniz onu da yapıyoruz. Para kolay kazanılmıyor.

BİZİMKİLERİN HEPSİ GÖRDÜ…!
Bu otellerin hepsine gittik, gördük, yedik, içtik ve kaldık. Beğendiklerimizi satıyoruz.

PATRONLARIMIZI DİNLİYORUZ.
Çünkü dinlemediğimizde bir sonraki tatili başka acenteden satın alıp, bizi kovabilirler

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Konaklama & Tatil & SeyahatSeyahat Acentaları
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın