• Bizi takip edin
Berk Çay
1
Average: 1 (1 vote)

Berk Çay

Tanıtım / Açıklama: 

Bu çay markası BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ, firmasına/şahsına aittir.

berk rize çay markasının tescili için 18-03-2003 tarihinde TPE'ye başvurulmuştur. 30-05-2005 tarihinde 2003 05996 tescil numarası ile TPE tarafından marka tescili yapılmıştır. TPE kayıtlarında marka sahibi BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ, olarak yer almaktadır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

FATMA SEZGİN kullanıcısının resmi
FATMA SEZGİN

0
Berk Demlik Süzen Poşet Siyah Çay paketinde 48 adet yazmasına rağmen içinden 44 adet çıktı.Az olduğu dikkatimi çektiği için 2 kez saydım.Tüketici olarak rahatsız oldum.ödediğim bedelin karşılığını alamadım.
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
İlk kez bergomat aromalı berk çay aldım almaz olaydım esans resmen başım ağrıdı çay tadı hiç yok böyle kalitesiz ürünlerin satışı olmasın sağlığımızla oynanıyor
Fuat kullanıcısının resmi
Fuat

1
Bu kadar rezil bir cay yok emeklere yazik valla biri cay alicaksa digeri uyariyo sakin berk alma diye.....
İsmail kacmaz kullanıcısının resmi
İsmail kacmaz

0
sallama berk cayiniz allah rizasi icin biraz dem versin biraz cay gibi koksun ilk kez aldin son oldu
Haluk Avcı kullanıcısının resmi
Haluk Avcı

0
İki ay öncesine kadar Berk gold ceylon tea güzel ve oldukça koyu rengi ve buruk tadı ile, yine Berk marka Filiz çayına üçde bir oranında katarak nefis bir çay demliyorduk. Son iki aydır aldığım ceylon çayı bırak buruk ve koyu renk demi resmen paşa çayı gibi. Hatta sadece bir demliğe 4 çorba kaşığı saf ceylon çayı koyup demledim, ne renk nede buruk tad diye bir şey yok. Sanıyorum bir sahte ürünle karşı karşıyayız. Bir iki gün biraz yoğunum, daha sonra elimdeki örnekleri Savcılığa vererek bu dolandırıcılığa son vereceğim.
Gülüzar sahbaz kullanıcısının resmi
Gülüzar sahbaz

0
Berk ceylon çayı kullanıyorum çayınızdan 30cm uzunluğunda kıl cıktı bu nasil kepazelik biz ne içiyoruz bizim sagligimizla oynayamazsınız gereken yerlere bilgi vercem .
Gülüzar sahbaz kullanıcısının resmi
Gülüzar sahbaz

0
Berk çayı kullanıyorum yapraklı olandan dün yine bu çaydan aldım bimden ıçinden uzunca kıl cıktı eşim huylandı nasil üretiyorlar çayı diye tepki verdi bana bununla ilgili bilgi verin
Ertugrul kullanıcısının resmi
Ertugrul

0
Arkadaslar, Caykurdan sasmiyacaksin hem kalite hem memleketin cayi! Sri Lankadan felan gelmiyor. Ici bildigin boya
Haklı şikayet kullanıcısının resmi
Haklı şikayet

1
Berk markasının Seylan çayını aldım, içinden taş çıktı. Ürün kalitesi diye bir şey yok, paketlemesinden bile çok kalitesiz ürün olduğu belli, gerçek seylan çayı varken bu karışım çay seylan çayından çok uzak. Hele taş çıkmasının affı yok.
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Berk çayın oldukça fazla mudavimi var, ben içinden çıkan birşey görmedim. Tadı da gayet hoş. Beni tek korkutan fiyatı :) bu fiyata bu çay nasıl üretiliyor anlamıyorum.
sikayetciyim kullanıcısının resmi
sikayetciyim

0
berk gold ceylon cayın icinden bas parmak büyüklüğünde taş ve ilginc olani 2 cm'lik kablo parcasi cikti.insan sagligiyla bu kadarda oynanmaz heralde.neye güvenip ne alıcağımi bilemez oldum.ucuz,pahali hepsi icin gecerli. kendi paramizla kepaze oluyoruz.

Yorum yazın