• Bizi takip edin
GARANTİ BANKASI
4440333
0
Henüz oy kullanılmadı

GARANTİ BANKASI

Tanıtım / Açıklama: 

Garanti, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankası:
63 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün 78 milyar ABD Doları'na ulaşan aktif büyüklüğü* ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası. Garanti, kurulduğu günden beri izlediği verimli, kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği tüm alanlarda pazar payını artırmaya devam ediyor. Sahip olduğu fark yaratan, yetkin ve dinamik insan kaynağı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetler, Garanti'yi Türk bankacılık sektöründe öncü ve lider bir konuma taşıyor. Çizdiği başarılı, sağlam ve istikrarlı grafik Garanti'nin dünya çapında da tanınan, "evrensel bir banka" olmasını sağlıyor.

Entegre finansal hizmet sunumu:
Garanti Bankası; 17 bin çalışanı ile 9 milyon müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor. Kurumsal, özel, ticari, KOBİ, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere tüm işkollarında faaliyet gösteren Garanti; ödeme sistemleri, bireysel emeklilik, finansal kiralama, faktoring, menkul değerler ve portföy yönetimi alanlarında hizmet veren dokuz iştiraki ile entegre bir finansal hizmetler grubu niteliği taşıyor.

Güçlü ve yaygın dağıtım ağı:
Garanti Bankası; toplam 880 şube, 3 bin'e yakın ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, üstün bir teknolojik altyapıya sahip mobil ve internet şubelerinden oluşan güçlü ve yaygın bir dağıtım ağı ile müşterilerine ulaşıyor. Şube ağını merkezi operasyon yönetimi, üstün veri ambarı, yönetsel raporlama sistemleri ve etkin alternatif dağıtım kanallarıyla destekleyen Garanti; bir yandan da alternatif dağıtım kanallarına sürekli yatırım yaparak operasyonel etkinliğini ve kârlılığını artırıyor ve bu alandaki liderliğini sürdürüyor.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Servis & HizmetBanka
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Hiçbir bankaya kredi kartı yıllık aidatı ödemiyorum. Kredi kartları ile reklam yapa yapa bitiremedikleri avantajlarını yıl sonunda aidat olarak alıyorlar. Ne anladık bu işten?... Kartımdan aidat kesenlere bu aidatı iptal etmelerini ve kesinlikle ödemeyeceğimi, isterlerse kredi kartımı iptal etmelerini söylüyorum. Şimdiye kadar sadece Garanti Bankası garanti kredi kartımı iptal etti. Tebrikler garanti. Bu iptal işlemiyle ben de garanti bankasındaki tüm hesaplarımı kapatıp 'sorun çıkartmayan' başka bankaya geçtim. Aklın yolu birdir.
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
müşteri yi yoluncak kaz olarak gören güzel bir banka,,yolunmak isteyen varsa gitsin hesap açtırsın,,açtırsında görsün ,,,,hesap işletim ücreti, kredi kart ücreti yetmiyormuş gibi birde defter ücreti almaya başladı bunlar yaa,,resmen soyuyorlar ,bende en kısa zamanda hesaplarımı kapatıp kendimce protesto edicem,,, bugün bir kişiyim belki yorumlarımı dikkate alan varsa iki kişi olabiliriz, snra 3 ,4,5 , tepkisiz kalmayalım lütfen...ben bunlara yıldız bile vermiycem....

Yorum yazın