• Bizi takip edin
Green Store EQUISETUM Prostat Kapsül
MNC BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.Muradiye Mh. Çekirge Cd. No:15/2 Osmangazi /BURSATelefon: 0224 222 0 333
0
Henüz oy kullanılmadı

Green Store EQUISETUM Prostat Kapsül

Tanıtım / Açıklama: 

Green Store EQUISETUM Prostat Kapsül

İçerik: Yakı otu, Isırgan otu, Altın Otu, Civanperçemi,At kuyruğu, Doğal Kapsül

Kullanım: Sabah, Öyle ve Akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2 şer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Yararları:

1 -) Zayıf ve kesik kesik idrar yapımının egellenmesine,
2 -) İdrar esnasındaki yanma ve sancı problemlerinin giderilmesine,
3 -) Sık Sık tuvalete gitme problemine,
4 -) Prostat bezindeki büyümenin giderilmesine ve iltihabın atılmasına,
5 -) Mesanenin tam boşalmaması sorununun çözümüne,
6 -) PSA değerinin düşmesine yardımcı olur.

Net Miktar: 180 Kapsül
PROSTAT TEDAVİSİ

Prpstat probleminizmi var..?
Prostatın ilerlemesinden mi korkuyorsunuz..?
Denediğiniz tedavi yöntemleri yeterli gelmedi mi..?
Sürekli tuvalete gitmek canınızı mı sıkıyor..?
Hayatınız kabusa mı döndü..?
O halde artık PROSTAT Kabusunuz Olmasın...!

Prostatttan Kurtulmak İçin..!

Ağrısız ameliyatsız yan etkisi olmayan tamamen doğal bitkilerden üretilmiş GreenStore Equisetum Kapsül ile Prostat rahatsızlığından kurtulacaksınız. GreenStore Equisetum Kapsül prostat rahatsızlığını derecesi ne derecede olursa olsun kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlayarak sizi bu illetten tamamen kurtaracaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren sık idrara çıkma şikayetiniz yavaş yavaş ortadan kaldıracaktır. GreenStore Equisetum Kapsül daha sonra agrı ve yanma problemlerini ortalama 7-10 gün gibi bir zaman içerisinde tamamen bitirir, şişmiş olan prostat bezi içini boşaltarak normal boyutlarına küçülür ve kullanım süresinde tamamen kaybolur. Rahatsızlık tamamen ortadan kalktıktan sonra tekrarlama görülmez.

Bu hastalığın gerçek tedavisi ancak ve ancak bitkisel ürünler ile mümkündür. GreenStore Equisetum Kapsül bu hastalıkla ve bu hastalığı oluşturan etmenlerle ve hormonal bozukluklarla savaşır, prostatı yenmeniz için en büyük yardımcınız GreenStore Equisetum Kapsül Olacaktır.

Yılların birikim ve tecrübelerinden, ayrıca uzmanlarımızın ve doktorlarımızın bilgilerini derleyerek ortaya çıkmış olan deneyimlerle Prostat hastalığına iyi gelen bitkiler zamanında toplanıp en uygun şartlardan kurutlup hazırlanarak el değmeden özel tesislerde tam otomatik makinalarda dolum ve ambalajlama işlemlerinden geçirilerek hazırlanıyor. Günümüz tıbbı ve kullanılan kimyasal ilaçlar prostat hastalara geçici rahatlamalar sağlayıp kalıcı çözümler sunmamaktadır. Yüzyıllardır insanlar bitkilerin şifasına inanmış ve bu bitkileri ilaç niyetine kullanmıştır. Bitkisel karışımların yan etkisinin olmaması yada çok az olması son yıllarda insanların doğaya dönüşünü arttırmıştır. Sizde prostattan kurtulmak için mutlaka Equisetum Kapsülden yararlanın.

Prostat; boşaltım sisteminin sonunda, mesane ve dış idrar kanalı arasında bulunan kestaneye benzeyen bir organdır. Prostat bir hastalık değil, tüm erkeklerde bulunan bir organdır. Prostat, sadece erkeklerde bulunan bir salgı bezi ve sex organıdır. Kadınlarda prostat ve prostat işlevi gören başka bir organ yoktur.

Prostat; idrar kesesi ile dış idrar yolu arasında yerleşen, ceviz büyüklüğünde, 18 – 20 gr. ağırlığında, yardımcı bir sex organıdır. Temel işlevi, meninin sıvı kısmının oluşturulmasına yardımcı olması ve erkeklerin enfeksiyon kapmasını önleyici olmasıdır. Prostat, yaş ilerledikçe büyüyen bir organdır. Yaklaşık olarak 25 – 30 yaşından sonra büyümeye başlar, prostat hastalıkları bulguları 50 yaş civarında ortaya çıkmaya başlar.. Hastalığın belirtileri gecenin son kısmında idrara kalkmak, gündüzleri sık sık idrar yapmak, idrar yapmakta zorluk, idrarın yavaş yavaş akmasıdır.

Bilmemiz gereken prostat hastalığının tedavisin 2 ila 6 ay arasında bir zaman alacağı ancak bu zaman sonunda bu hastalıktan kurtulacağınızı bilmenizdir. Uzmanlarımız sizlere bir tedavi süresi belirleyecek ve yapmanız gerekenleri anlatacaklardır. Sizde sabırla GreenStore Equisetum Kapsülün bu mucize formülünü kullanacak ve Prostattan kurtulacaksınız.

Asla çaresiz olduğunuzu düşünmeyin. Önemli olan en doğru ve en güvenilir bitkisel ürünü bulup onu kullanmaktır. GreenStore Equisetum Kapsül, alanında Türkiye’nin en güvendiği markadır. Her bitki zamanında toplanır kurutulur işlenir formül haline getirilir ve sizlere sunulur. Prostat ürünümüzü kullanmaya başladıktan sonra 7-10 gün içinde iyileşme süreciniz başlayacaktır.
Hiç bir yan etki görmeden tedavinizi tamamladığınızda artık prostat hastası olmadığınızı göreceksiniz.
>EQUİSETUM KAPSÜL NASIL KULLANILIR ?

Green Store Bitkisel Equisetum Kapsül; Sabah, öyle ve akşam öğünlerinden yaklaşık yarım saat önce büyük bir bardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte iki kapsül yutulur.

Equisetum Kapsülü kullandığınız süre boyunca kullandığınınız besinlere mümkün olduğu kadar özen gösteriniz. Bulgur, yumurta, soğan, acı, baharatlı yiyecekler, alkol ve asitli içecekler tüketmemeye özen gösteriniz.

UZMAN TAVSİYESİ

1. Bilmeniz gereken en önemli konu prostat hastalığının bulaşıcı olmadığıdır.

2. Prostat tedavisinde en önemli konu iltihabi durumun kontrol altına alınması ve iltihabın tamamen vücuttan aılmasıdır. Bu iltihabi durumu kontrol altına almak sadece antibiyotikle mümkün olmaz. Prostat hastalığı tedavi sürecinde equisetum kapsül iltihabı atmada yardımcı olacaktır.

3. Greenlight prostat tedavisinde geçici bir çözümdür ayrıca greenlight yan etkileri sebebiyle çok tercih edilen bir yöntem olmamalıdır.

4. Uzun süren çalışmalarımız sonucu doğada prostat hastalığına etkileri kesinlikle kanıtlanmış bitkilerin özlerinden sizler için hazırladığımız çok özel bu formülü düzenli olarak kullandığınız taktirde, prostat hastalığından tamamen kurtulabilirsiniz.

SIK SORULANLAR

Soru : Equisetum yasal bir ürün müdür?
Cevap : Evet, tamamen yasal bir üründür. Sayfamızda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının üretim izni belgesini bulabilirsiniz. Türk Gıda Kodeksi ne uygun bir şekilde hazırlanmış bir "Gıda Takviyesi" dir.

Soru : Equisetum kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
Cevap : Sadece Equisetum u düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Soru : Equisetum u nasıl kullanmalıyım?
Cevap : Yemeklerden 30 dakika önce ılık su ile almanız önerilir.

Soru : Equisetum ürününün menşei veya Formülü yurt dışından mı gelmektedir.
Cevap : Hayır, menşei ve formülü tamamen yerlidir.Türkiye de üretilmektedir.İzinleri ve tescili Türkiye de yapılmıştır.

Soru : Kaç kutu Equisetum kullanmalıyım? .
Cevap : Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte öngörülen asgari kullanım 2 kutudur.

Soru : Bu ürün bana nasıl gelecek? Nasıl paketlenecek ?
Cevap : Siparişini vermiş olduğunuz ürünler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte.Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

UYARI;

Ürünlerimiz T.C. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının izni ve kontrolleri altında TR-16-K-000511 kayıt numaralı işletme kayıt belgesi ile üretilmiştir.
Ürünlerimiz GMP standartlarında ve GMP sağlık sertifikası ile üretilmektedir.
Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığının 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir.
ÜRETİM İZİNLERİMİZE BELGELERİMİZ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

YAN ETKİLERİ;
Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Teslimat Bilgileri

1.MNC Bitkisel Türkiye nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazasıdır.
2.Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır ve GMP sağlık sertifikalı tek üründür.
3.Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
4.Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur.
6.Siparişinizle ilgili her türlü isteK ve sipariş durumunuzu 0224-222-0-333 yada 0555-996-19-81 numaralı telefonu arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
8.Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 20:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve kargoya verilir. Kargo elemanları veya 3. bir şahıs paketin içinde ne olduğunu bilemez.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Sağlık & GüzellikSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

yonetici kullanıcısının resmi
yonetici

0
Üreticiye ve ilgili telefon numaralarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.. http://www.mncbitkisel.net/Urun_Incele.php?Kategori_id=89&Urun_id=93 Saygılarımızla, iyimidir.com
Şahin ZİLELİ kullanıcısının resmi
Şahin ZİLELİ

0
Equisetum Kapsül ile tedavi olabileceğimi kabül ediyorsanız ilaçınızı almak isterim,Fakat kullanıpta faydasını görmez isem almış olduğunuz parayı geri ödemeyi Tahhüt eder bir belge verir iseniz ilaçınızı alaçağım.
Şahin ZİLELİ kullanıcısının resmi
Şahin ZİLELİ

0
Ben prostad ilacı kulanıyorum,kullandığım müdetce hiç bir sorunum yok. fakat ilacı kulanmaz isem idrar yapmakta sıkıntı oluyor.

Yorum yazın