• Bizi takip edin
Green Store PİLLESES Hemoroid (BASUR) Kapsül
MNC BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Muradiye Mh. Çekirge Cd. No:15/2 Osmangazi /BURSA Telefon: 0224 222 0 333
5
Average: 5 (1 vote)

Green Store PİLLESES Hemoroid (BASUR) Kapsül

Tanıtım / Açıklama: 

Green Store PİLLESES Hemoroid (BASUR) Kapsül

İçerik: At kestanesi, Altınotu, Civanperçemi, Sinameki, At Kuyruğu, Doğal Kapsül

Kullanım: Sabah, Öyle ve Akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2 şer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Yararları:

Pilleses Kapsül Basur kanamalarını ilk kullanımdan itibaren kesilmesine,
Makat bölgesinde oluşan memeleşmeleriönlenmesine,
Ağrı sancı problemlerinin önlenmesine,
Vücut genelindeki tüm tıkalı damarların açılmasına yardımcı olur,
Kalbin güçlenmesinde ve kan basıncının düzenlenmesine yardımcı olur,
Sindirim sisteminin düzenlenmesine, kabızlık ve ishal gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur,
Bağırsakların düzenli çalışmasına,
Varis oluşumunun önlenmesine oluşan varislerin ilerlemesinin durdurulmasına.
Hemoroidle ilgili olan bütün şikayetlerin önlenmesine,
Rahatsılığın tekrar etmesinin önüne geçilmesine yardımcı tamamen doğal, bitkisel destek ürünüdür.

Net Miktar: 180 Kapsül
HEMOROİD (BASUR)

Korktuğunuz,
Utandığınız,
Kimseyle Paylaşamadığınız,
Yıllardır Sıkıntılarını Yaşadığınız,
Hatta Bir O Kadar Espiri Konusu Yaptığınız

"Gizli Derdiniz" "BASURUNUZ" Artık Çözümsüz Değil

Ağrısız ameliyatsız yan etkisi olmayan tamamen doğal bitkilerden üretilmiş GreenStore Pilleses Kapsül ile hemoroid (Basur) rahatsızlığınızın önlenmesine yardımcı olun. GreenStore Pilleses Kapsül basur rahatsızlığını derecesi ne derecede olursa olsun kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlayarak illetten tamamen kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren kanama şikayetiniz varsa ürünümüz ilk önce kanama probleminizin ortadan kalkmasına yardımcı olur. GreenStore Pilleses Kapsül daha sonra agrı ve sancı problemlerini ortalama 7 gün gibi bir zaman içerisinde kesilmesine yardımcı olur, şişmiş ve dışarı sarkmış olan memleşmelerin içlerinin boşalmasına, makata doğru çekilmesine ve kullanım süresinde tamamen kaybolmasına yardımcı bitkisel destek üründür.

Hemoroid makat bölgesindeki damarların genişlemesi yani varisidir. makat bölgesindeki damarla çşitli etmenlerle çalışmaz hale gelir ve damar kendini meme şeklinde dışarı verir, Memeleşmeler, şiddetli ağrı, kanama ve kaşıntı en büyük belirtileridir. GreenStore yılların birikimini özel formüller halinde siz kullanıcılarına sağlık sunmaya devam ediyor. Hemoroid tedavisinde de Pilleses Kapsül ürünü sizlerin derdine garantili çözüm olarak sunuyor. Bilindiği gibi hemoroid 4 evreden oluşan bir rahatsızlıktır. Hemoroid rahatsızlığınız hangi evre olursa olsun, uzmanlarımız tarafından rahatsızlığınız doğrultusunda belirlenen Pilleses Kapsül kullanım süresinden sonra bu rahatsızlıktan kurtulmamanız için hiç bir neden yok. Üzerinde yazdığı şekilde kullanmaya özen gösterip size önerilen perhizede mutlaka uyun. Ürün içeriğindeki bitkilerin etken maddeleri basurlu bölgeye en kısa zamanda etki etmeye başlayacak ve şikayetlerinizin azalarak kaybolmasına yardımcı olacaktır..

Yılların birikim ve tecrübelerinden, ayrıca uzmanlarımızın ve doktorlarımızın bilgilerini derleyerek ortaya çıkmış olan deneyimlerle Basur hastalığına yardımcı bitkiler zamanında toplanıp en uygun şartlardan kurutlup hazırlanarak el değmeden özel tesislerde tam otomatik makinalarda dolum ve ambalajlama işlemlerinden geçirilerek hazırlanıyor. Günümüz tıbbı ve kullanılan kimyasal ilaçlar hastalara geçici rahatlamalar sağlasada özellikle basur hastalığında kalıcı çözümler sunmamaktadır. Yüzyıllardır insanlar bitkilerin şifasına inanmış ve bu bitkileri ilaç niyetine kullanmıştır. Bitkisel karışımların yan etkisinin olmaması yada çok az olması son yıllarda insanların doğaya dönüşünü arttırmıştır. Sizde basur rahatsızlığından kurtulmak için mutlaka Pilleses Kapsülden yararlanın.

Hemoroid rahatsızlığınızın derecesi ne olursa olsun, rahatsızlık ne kadar ilerlemiş olursa olsun size uygun kullanım süresini ve kullanım şeklini birlikte şikayetleriniz ve rahatsızlığınızın durumu doğrultusunda belirleyelim. Sizde Pilleses Kapsülün bu muhteşem formülünden yararlanarak hiçbir sıkıntıya girmeden bu rahatsızlıktan kurtulmanıza yardımcı olun. Pilleses Kapsül her gün arge çalışmalarını hızlandırmakta ve ürünlerini geliştirmektedir.

PİLLESES KAPSÜL NASIL KULLANILIR ?

Green Store Bitkisel Pilleses Kapsül; Sabah, öğle ve akşam öğünlerinden yaklaşık yarım saat önce büyük bir bardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte iki kapsül yutulur.

Pilleses Kapsülü kullandığınız süre boyunca kullandığınınız besinlere mümkün olduğu kadar özen gösteriniz. Bulgur, yumurta, soğan, acı, baharatlı yiyecekler, alkol ve asitli içecekler tüketmemeye özen gösteriniz. Büyük abdest ihtiyacınızı mümkün olduğu kadar 24 saatte bir kez çok oturmadan (tuvalette çok beklemeden) ve zorlanmadan yapmaya özen gösteriniz.

Pilleses Kapsül kullanım süresinde kabız ve ishal olmak rahatsızlıktan kurtulma zamanı açısından çok önemlidir. Eğer sürekli kabız veya ishal gibi bir durumunuz söz konusu ise ürünü kullanmaya başlamadan önce uzmanlarımızdan bu problemlerin giderilmesi hakkında detaylı bilgiler ve destekler almanız rahatsızlıktan hızlı bir şekilde kurtulmanızda size yardımcı olacaktır. Pilleses ürünümüz sindirim sitemini destekleyici ve düzenleyici etki gösteren bir üründür. bu problemlerinizi Pilleses Kapsül ürünü hızlı bir şekilde giderecektir. Ancak başlangıçta etkinin hızlı olması için destek almanız mutlaka yararınıza olacaktır.

Uzman Tavsiyesi

* Öncelikle kabızlığı önlememiz gerekiyor,bunun için posalı yiyecekler ve sebze ağırlıklı beslenmemizde yarar var.

* Her gün düzenli olarak üzüm,kayısı,armut veya erik kurularından birinin kompostası yenilebilir.Ayrıca kuru olarakta yenilebilir.

* Haftada 2 defa mutlaka kurubaklagiller tüketilmelidir.

* Acı ve baharatlar kullanmamaya dikkat etmeliyiz.

* Kafeinli içecekler ve çaydan uzak durmalı.

* Bulgur,Yumurta,Ekşi, Sarımsak, Soğan gibi besinler mümkün olduğunca tüketilmemelidir.

* Meyve sıkça yenmeli,fast food tarzı beslenmeden kesinlikle ama kesinlikle uzak durulmalıdır.

* Alkolden ve asitli içeceklerden uzak durmalı,egzersiz yapılmalı günde bir sefer düzenli olarak büyük tuvalete çıkılmalı ve dışkılama esnasında kesinlikle zorlanmamalıdır.

SIK SORULANLAR:

Soru : Pilleses yasal bir ürün müdür?
Cevap : Evet, tamamen yasal bir üründür. Sayfamızda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının üretim izni belgesini bulabilirsiniz. Türk Gıda Kodeksi ne uygun bir şekilde hazırlanmış bir "Gıda Takviyesi" dir.

Soru : Pilleses kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
Cevap : Sadece Pilleses Kapsülü düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Soru : Pilleses i nasıl kullanmalıyım?
Cevap : Yemeklerden 30 dakika önce ılık su ile almanız önerilir.

Soru : Pilleses ürününün menşei veya Formülü yurt dışından mı gelmektedir.
Cevap : Hayır, menşei ve formülü tamamen yerlidir.Türkiye de üretilmektedir.İzinleri ve tescili Türkiye de yapılmıştır.

Soru : Kaç kutu Pilleses kullanmalıyım? .
Cevap : Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte öngörülen asgari kullanım 2 kutudur.

Soru : Bu ürün bana nasıl gelecek? Nasıl paketlenecek ?
Cevap : Siparişini vermiş olduğunuz ürünler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte.Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

UYARI;

Ürünlerimiz T.C. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının izni ve kontrolleri altında TR-16-K-000511 kayıt numaralı işletme kayıt belgesi ile üretilmiştir.
Ürünlerimiz GMP standartlarında ve GMP sağlık sertifikası ile üretilmektedir.
Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığının 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir.
ÜRETİM İZİNLERİMİZE BELGELERİMİZ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

YAN ETKİLERİ;
Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Teslimat Bilgileri

1.MNC Bitkisel Türkiye nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazasıdır.
2.Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır ve GMP sağlık sertifikalı tek üründür.
3.Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
4.Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur.
6.Siparişinizle ilgili her türlü isteK ve sipariş durumunuzu 0224-222-0-333 yada 0555-996-19-81 numaralı telefonu arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
8.Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 20:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve kargoya verilir. Kargo elemanları veya 3. bir şahıs paketin içinde ne olduğunu bilemez.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Sağlık & GüzellikSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

BAHADIR kullanıcısının resmi
BAHADIR

5
Uzun süredir utandığım için doktora gitmiyordum. O gece yasadıgım sancı canıma tak ettiği için , önce doktora gittim. Bir takım ilaclarla nispeten daha iyiydim. Sonra tavsiye üzerine ki bu tarz bir rahatsızlıgınız olduğunda tavsiye vereniniz cok olur, bu ürünle tanıştım. Yaklasık 2 haftadır kullanıyorum ve gercekten işe yarıyor. Bünyeden bünyeye farklılık gösterir mi bilemem ama ben fazlasıyla memnumun , tavsiye ederim.

Yorum yazın