• Bizi takip edin
Green Store PIPEXIN Varis Kapsül
MNC BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Muradiye Mh. Çekirge Cd. No:15/2 Osmangazi /BURSA Telefon: 0224 222 0 333
0
Henüz oy kullanılmadı

Green Store PIPEXIN Varis Kapsül

Tanıtım / Açıklama: 

Green Store PIPEXIN Varis Kapsül

İçerik: Damarotu, Mayasıl Otu, Altın Otu, At Kestanesi, Civanperçemi, Doğal Kapsül

Kullanım: Sabah, Öyle ve Akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2'şer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Yararları:

Varis oluşumunu engeller,
Oluşmuş varislerin koyu renkli görünnümünü azaltır,
Kan dolaşımını düzenler,
Varislerden kaynaklanan agrı ve sancıyı giderir,
Şişmiş olan damarların şişkinliğini azaltır,
Kan dolaşımı yetersizliğinden dolayı kaynaklanan ödemleri yok eder.

Net Miktar: 180 Kapsül

VARİS TEDAVİSİ

Varis probleminizmi var..?
Varislerin ilerlemesinden mi korkuyorsunuz..?
Denediğiniz tedavi yöntemleri yeterli gelmedi mi..?
Görsel bozukluk canınızı mı sıkıyor..?
Hayatınız kabusa mı döndü..?
O halde artık VARİS Kabusunuz Olmasın...!

Varisten Kurtulmak İçin..!

Yan etkisi olmayan tamamen doğal bitkilerden üretilmiş GreenStore Pipexin Kapsül ile Varis rahatsızlığından kurtulacaksınız. GreenStore Pipexin Kapsül varisin şiddeti ne derecede olursa olsun kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlayarak sizi bu illetten tamamen kurtaracaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren bacak damarların genişlemesi ile oluşan görsel bozuklukluklar gibi şikayetleriniz yavaş yavaş ortadan kaldıracaktır. GreenStore Pipexin Kapsül daha sonra damarlardaki kan dolaşımını düzen sokacak ortalama 20 gün gibi bir zaman içerisinde düzenlemeye başlayacaktır, Rahatsızlık tamamen ortadan kalktıktan sonra tekrarlama görülmez.

Bu hastalığın gerçek tedavisi ancak ve ancak bitkisel ürünler ile mümkündür. GreenStore Pipexin Kapsül bu hastalıkla ve bu hastalığı oluşturan etmenlerle ve damarların yapısal bozukluklarla savaşır, Varisi yenmeniz için en büyük yardımcınız GreenStore Pipexin Kapsül Olacaktır.

Yılların birikim ve tecrübelerinden, ayrıca uzmanlarımızın ve doktorlarımızın bilgilerini derleyerek ortaya çıkmış olan deneyimlerle Varis hastalığına iyi gelen bitkiler zamanında toplanıp en uygun şartlardan kurutlup hazırlanarak el değmeden özel tesislerde tam otomatik makinalarda dolum ve ambalajlama işlemlerinden geçirilerek hazırlanıyor. Günümüz tıbbı ve kullanılan kimyasal ilaçlar Varis hastalara geçici rahatlamalar sağlayıp kalıcı çözümler sunmamaktadır. Ameliyatla alınan damarlar diğer bacaklardaki basıncı artıracağından varisin ilerlemesi kaçınılmaz olur. Yüzyıllardır insanlar bitkilerin şifasına inanmış ve bu bitkileri ilaç niyetine kullanmıştır. Bitkisel karışımların yan etkisinin olmaması yada çok az olması son yıllarda insanların doğaya dönüşünü arttırmıştır. Sizde varisden kurtulmak için mutlaka Pipexin Kapsülden yararlanın.

VARİS;

Toplardamarların genişlemesine ve şişmesine varis denir. Genellikle, vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında görülen varis, yalnızca estetik açıdan değil, sağlık açısından da önlem almayı gerektirir.
Bu durum damarların deri yüzeyinde görünür hale gelip morarması ile kendini gösterir. Ayak bileklerinde şişlikler oluşabilir. Uzun süre ayakta kalındığında bacaklarda ağrı ve karıncalanma hissedilir.
Normalde atar damarlar tarafından hücrelere kadar taşınan oksijenli kan, kullanıldıktan sonra ven adı verilen toplar damarlar tarafından kalbe taşınır. Her organın kendine ait, kirli kanı taşıyan bir toplar damarı bulunur. Hepsinde olmasa da genelde bu damarlarda kanı kalbe doğru yönlendiren ve geri kaçmasını engelleyen kapakları vardır.

Vücudun tüm yükünü taşıyan bacaklardır. Kanın yerçekimine karşı ayak parmaklarından başlayarak yukarı doğru kalbe geri dönmesi, bir nehirin tersine akması kadar zordur. Atardamarlarda kanı pompalayan kalptir. Bu görevi bacaklarda kas pompası adını verdiğimiz baldır adeleleri üstlenir. Özellikle dizaltındaki baldır adeleleri yürürken kasılarak kirli kanın büyük kısmını taşıyan kaslar arasındaki iç toplar damarları sıkıştırarak kanın kalbe doğru ilerlemesini sağlarken, kapaklarda kanın geri kaçmasını engeller.

Tıpta kronik venöz yetmezlik adı verilen varisler (özellikle bacaklarda) bu mekanizmanın bozulması sonucunda toplar damarların belirginleşerek, genişlemesi ve kıvrımlaşmasıdır.

Asla çaresiz olduğunuzu düşünmeyin. Önemli olan en doğru ve en güvenilir bitkisel ürünü bulup onu kullanmaktır. GreenStore Pipexin Kapsül, alanında Türkiye’nin en güvendiği markadır. Her bitki zamanında toplanır kurutulur işlenir formül haline getirilir ve sizlere sunulur. GreenStore Pipexin Kapsül ürünümüzü kullanmaya başladıktan sonra 20 gün içinde etki başlayacaktır.
Hiç bir yan etki görmeden tedavinizi tamamladığınızda artık varis hastası olmadığınızı göreceksiniz.

PIPEXIN KAPSÜL NASIL KULLANILIR ?

Green Store Bitkisel Pipexin Kapsül; Sabah, öyle ve akşam öğünlerinden yaklaşık yarım saat önce büyük bir bardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte iki kapsül yutulur.

UZMAN TAVSİYESİ

Varisten korunmak için uzun süre hareketsiz oturmaktan ve ayakta kalmaktan kaçınmak,
Düzenli olarak egzersiz yapmak, kilo almamaya dikkat etmek ve sigara, alkol tüketimini azaltmak gerekir.
Çok sıcak suyla banyo yapmak da varislerin ilerlemesini hızlandırır. Bu nedenle kaplıca, sauna gibi sıcak ortamlardan uzakdurmak büyük önem taşır.
Dar pantolonlar da zararlıdır.
Baldır kaslarını çalıştırdığı için yüzmek iyi gelir. Ancak sabah ve akşam saatleri tercih edilmeli, sıcak kum ve güneşten uzak durulmalıdır.
Her akşam yatmadan önce bacaklara soğuk suyla yapılan duş masajı ve sırtüstü yatar vaziyette bisiklet çevirme egzersiziertesi gün için rahatlık sağlar.
Ayrıca yatağın ayak kısmını mümkünse yükseltmek gerekir.
Tansiyonunuzu takip ediniz. Tansiyonunuz 130/80mmHg'den fazla olmamalıdır.
Stresten uzak durmaya çalısın. Stres, üzüntü, sıkıntı kan sekerini yükseltir.
Vitamin olarak antioksidan vitamin aliniz
Seker ölçüm cihazı alarak kendi sekerinizi ölçmeyi öğreniniz ve takip ediniz.
Her gün veya haftada en az 3 kez 20-30 dakika yürüyüş yapınız.

SIK SORULANLAR

Soru : Pipexin yasal bir ürün müdür?
Cevap : Evet, tamamen yasal bir üründür. Sayfamızda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının üretim izni belgesini bulabilirsiniz. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun bir şekilde hazırlanmış bir "Gıda Takviyesi" dir.

Soru : Pipexin kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
Cevap : Sadece Pipexin'i düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Soru : Pipexin'i nasıl kullanmalıyım?
Cevap : Yemeklerden 30 dakika önce ılık su ile almanız önerilir.

Soru : Pipexin ürününün menşei veya Formülü yurt dışından mı gelmektedir.
Cevap : Hayır, menşei ve formülü tamamen yerlidir.Türkiye'de üretilmektedir.İzinleri ve tescili Türkiye'de yapılmıştır.

Soru : Kaç kutu Pipexin kullanmalıyım?
Cevap : Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte öngörülen asgari kullanım 4 kutudur.

Soru : Bu ürün bana nasıl gelecek? Nasıl paketlenecek ?
Cevap : Siparişini vermiş olduğunuz ürünler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte.Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

UYARI;

Ürünlerimiz T.C. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının izni ve kontrolleri altında TR-16-K-000511 kayıt numaralı işletme kayıt belgesi ile üretilmiştir.
Ürünlerimiz GMP standartlarında ve GMP sağlık sertifikası ile üretilmektedir.
Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığının 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir.
ÜRETİM İZİNLERİMİZE BELGELERİMİZ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

YAN ETKİLERİ;
Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Teslimat Bilgileri

1.MNC Bitkisel Türkiye nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazasıdır.
2.Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır ve GMP sağlık sertifikalı tek üründür.
3.Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
4.Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur.
6.Siparişinizle ilgili her türlü isteK ve sipariş durumunuzu 0224-222-0-333 yada 0555-996-19-81 numaralı telefonu arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
8.Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 20:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve kargoya verilir. Kargo elemanları veya 3. bir şahıs paketin içinde ne olduğunu bilemez.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Sağlık & GüzellikSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın