• Bizi takip edin
Hamidiye Su
Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş Mithat Paşa Mah. Selanik Bulvarı No:1 Kemerburgaz-Eyüp/İSTANBUL
444 19 02
0
Henüz oy kullanılmadı

Hamidiye Su

Tanıtım / Açıklama: 

1902´den beri suya attığı imzayla gelenekselleşen çizgisini modern donanımlarıyla devam ettiren Hamidiye A.Ş. Sektörün en köklü ve en gülü kuruluşu olma özelliğini taşıyor. Hamidiye A.Ş. gerek teknolojik alt yapısı, gerekse modern üretim ve yönetim sistemleri ile dünya standartlarında faaliyetlerini sürdürüyor.
• Hamidiye A.Ş.´nin tesislerinde bulunan kapsamlı laboratuarlarında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testler gerçekleştiriliyor.
• Termoform (otomatik şekillendirme) özelliğine de sahip üretim hatlarında otomatik şekillendirme, kapaklama, dolum ve paketleme işlemlerinin ve üretim tamamı el değmeden, hijyenik ortamlarda gerçekleştiriliyor.
• Nakil ve dağıtım işlemlerinde, tam donanımlı ve gıda maddeleri tüzüğüne uygun, son model taşıma araçları kullanılıyor. Türkiye´nin en büyük tanker filosu ile su dağıtım işlemi gerçekleştiriliyor.
• Kaynaklar, su depolarını ve tesisi oluşturan tüm donanımlar, son teknoloji ile donatılmış scade sistemi ile sürekli kontrol ve koruma işlemleri yapılıyor.

Tüm üretim hatlarında dakikada bir güncelleme yapan "Üretim Veri Toplama" üniteleri ile ürün ve hammadde takibi barkot okutma sistemi ile elektronik ortamda anlık takip edilmektedir.
Aynı sistemle, tüketiciye kadar ulaşan tüm mamullerin "Geri Toplama ve Ürün İzleme" süreç takibi yapılmaktadır.

Ücretsiz Danışma Hattı: 0800 211 64 01

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın