• Bizi takip edin
Köfteci Özcan AKÇA
Ertuğrul Mahallesi , Atatürk Bulvarı , Ordu Evi Yanı No:85, 59000 Tekirdag, Turkey
0282.261 69 98
0
Henüz oy kullanılmadı

Köfteci Özcan AKÇA

Tanıtım / Açıklama: 

Tekirdağ köftesinin bir adı tat köftesi, diğer bir adı ise Hacıköylü köftesidir. Hüseyin Ağa'dan köfteciliği öğrenen Hacıköylü Hüseyin ve çocukları hem yoğurtçuluk hem de köftecilik yaparak bu iki ürünü de tanıtmışlar ve Hacıköylü köftesi zamanla Tekirdağ Köftesi adını almıştır.

Köfteci Özcan Akça Uzun Yıllara Dayanan Bir Köftecidir. Restaurantında göstermiş olduğu hoşgörü,gülecen yüz,temiz bir hizmet,bol yemek menüsü ile sizleri sadece köfteye bağlı tutmayıp değişik yiyecekleride en güzel şekilde tadıp güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekandır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve siz değerli müşterilerimizin de katkısıyla uzun yıllardır Tekirdağ Köftesinin adını layıkıyla taşımaktadır.

Restaurantımız şu anda TEKİRDAĞ SAHİL ORDUEVİ YANINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

7 LCD Ekran Televizyonlarımız İle Lig Tv'de Maç Heyecanını Yaşarken Balığınız veya Köftenizin Yanında Rakınızı Yudumlayın.
Kapalı,Teras,Balkon,Bahçe(Aile) 4 Bölümden Oluşan Restorantımız 11 Yıldan Beri Hizmet Vermektedir.Tek Şubemizdir !

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
29.06.2012 günü akşam üstü,köfteci Özcan AKÇA'da, köfteler önceden pişirilmiş, ısıtıp getirdiler,tabakta köfte yanındadaki garnitürler gelişi güzel ve az miktarda idi,derhal geri gönderdim ve yeni pişmiş köfteler geldi. Acısız şalgam suyu ve kepekli ekmek istedim yok dediler. Muhatap olarak ne şef nede işletme müdürü konuyla ilgilenmedi. Ayrılırken işletme müdürü ile görüşmek istedim,müdürü bulamadılar. İşletme ve müşteri memnuniyeti konusunda yetersiz gördüm. Hijyen konusu yetersiz,yol üstünde bir lokanta toz var, farkındalık yok. Ne tavsiye ederim nede bir daha gitmeyi düşünürüm. ÖZCANLAR Köfteci ile karıştırılmamalı.
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Tekirdağ köftesi denince insan Tekirdağ'da herhangi bir köftecide ağız tadıyla köfte yemek istiyor. Ama uzun zamandır bu en azından bizim için pek mümkün olmuyor. Köfteci Özcan Akça teraslı bahçesi ile güzele benzer bir restaurant olarak göründü gözümüze. Bu ilk ziyaretimiz değildi. Bir yıl kadar bir süre önce bir gece vakti Tekirdağ sahil yolundan geçerken uğramıştık ve o zamanlar kendilerine sirkelerin çok beklemiş olduğunu ve tatlarının kaçtığını, tabakların yeteri kadar temiz olmadığını ve bu konulara dikkat etmelerinin iyi olacağını belirtmiştim. Aslında bir daha uğramayı düşünmüyordum ancak Meşhur Köfteci Ali Usta'nın restaurantındaki yaşadığımız hayal kırıklığından hemen sonra yol bizi yine buraya düşürdü. (Ayrıca daha önceki ziyaretim ve yapmış olduğum uyarıların ne kadar etkili olduğunu görmeyi istemek gibi kontrol edemediğim bir güdüye yenik düştüm.) Teraslı bahçe ortamı güzel. Ancak temizlik konusunda değişen hiçbirşey olmamış. Sanırım piyazı benden başka kimse sirkeyle yemiyor ve geçen seneki sirke yine bana denk geldi. Keşke piyaza koymadan önce tatsaymışım, pişman oldum. Ayrıca istediğm limonlar herhalde sabahtan beri bekliyorlardı. Köfteler gereğinden fazla pişirilmiş ve dışları fazla pişmekten kabuk tutmuştu, hani yanmaya ramak kalmış desek daha doğru olur. Temizlik yine sorunluydu, gelen çatal, bıçak ve kaşıkların hepsini elden geçirmek zorunda kaldık. Hele bir de garson tatlı ile birlikte getirilen bıçağı önüme koyduğunda bıçağın üzerine yapışmış yemek artıklarını görünce artık hiç ümidim kalmadı. Garson bıçağı benim görmediğimi sanmanın rahatlığı ve el çabukluğuyla bıçağı önümden aldı ve başka bir bıçak getirdi, ama iş işten geçmişti tabii... Kısaca 'Köfteci Özcan Akça'da temizlik kötü, köfteler fazla pişiriliyor, keskin kokulu sirkeler ya çok beklemiş ya da gerçekten ucuz ve kalitesiz sirke kullanılıyor, ya da ben sirkeden anlamıyorum. Hayrabolu tatlısı ise güzeldi ona lafım yok. Sanırım artık Tekirdağ sahil yolundaki hiçbir köftecide doya doya ağız tadıyla bir köfte yiyemeyeceğim!

Yorum yazın