• Bizi takip edin
Köftevar
Merkez Ofis : Park Oran Sitesi A1 Blok k:5 d:29 Turan Güneş Bulvarı ORAN / ANKARA
0 (312) 438 48 40
0
Henüz oy kullanılmadı

Köftevar

Tanıtım / Açıklama: 

Hakkımızda

Franchising sistemiyle büyüyen köftevar markasının isim hakkı sahibi olan M.O.M Grup, hizmet sektöründeki faaliyetlerine 1975 yılında başlamış olup ana faaliyet konusu hazır gıda ve restoran işletmeciliğidir.

“Türkiye’nin Köftecisi” sloganı ile yola çıkan köftevar’ın amacı, müşterilerine Türk Mutfağı’nın vazgeçilmez lezzeti köfteyi kaliteli, hızlı ve en modern yöntemlerle sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda gıda sektöründeki tüm yasal ve gıda güvenliği mevzuatları yakından takip edilmekte, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun olarak üretim yapılmaktadır.

M.O.M Grup, yeni açılacak işletmelerin ürün reçetelerinden tanıtım çalışmalarına, dekorasyonundan mali analizlerine, yer tespitinden insan kaynakları faaliyetlerine kadar her konuda destek vererek köftevar işletmelerini kurup, girişimcilere eksiksiz teslim etmekte ve bu işletmelerin faaliyete geçmesinden sonra da uzman kadrosu ile destek ve denetleme hizmetlerine devam etmektedir.

Köftevar, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan köfteyi, geleneksel lezzetini bozmadan modern bir anlayış ile sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kalite
Köftevar olarak kaliteden ödün vermiyoruz...
Gıda sektöründe,
-Türk Damak tadına uygun, her zaman taze, uzman aşçı kadrosu tarafından, gıda mühendisleri kontrolünde, üretimini kendi besi çiftliğimizde yaptığımız %100 dana, kuzu ve kontrolleri tarafımızca yapılan tavuk etinden hazırlanan, güvenilir ve lezzetli ürünler sunmak,
-Sektördeki tüm yasal ve gıda güvenliği mevzuatlarını yakından takip ederek bu mevzuatlara uygun üretim yapmak,
-Piyasayı ve gelişen müşteri isteklerini sürekli gözönünde bulundurarak, iş ortaklarımız ile beraber lider ve öncü bir şirket olmak “kalite” yolculuğumuzun vazgeçilmez duraklarıdır

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Panoradaki şubesinde köfte yeme fırsatı buldum. Köfteler oldukça lezzetli ve sunumu da diğer pek çok köfteciye göre daha iyi..

Yorum yazın