• Bizi takip edin
Mektebim KOleji
Mimar Sinan Mahallesi Özge Sokak No : 1 Silivri/İstanbul
444 30 95, 0212 924 75 31
0
Henüz oy kullanılmadı

Mektebim KOleji

Tanıtım / Açıklama: 

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Koleji, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur.

Misyon
Mektebim Koleji’nin hedefi, farklı alanlarda kendilerine ve dünyaya değer katacak, motivasyonu yüksek, yetenekli ve başarılı gençler yetiştirmektir. Bu amaçla öğrencilerin yetenek sahibi oldukları alanlarda yüksek başarılar elde etmesini sağlayacak bir akademik program uygular. Öğrencilerini global koşullara uyum sağlayan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Sunduğu yabancı dil eğitimiyle öğrenciler kendilerini en az bir yabancı dilde anadillerindeki kadar iyi ifade eder. Mektebim Koleji, kültürel ve evrensel değerlere eşit ölçüde önem verir. Öğrencilerinin sosyal, bilimsel ve yaratıcı yönlerini geliştirerek onları dünya vatandaşları olarak yetiştirir. Mektebim Koleji’nde öğrenciler, değişen dünyada başarılarını sürekli kılmak için hayat boyu öğrenmeyi sürdürecek nitelikte eğitim alır.

Vizyon
10 bine yakın öğrencisi ve 27 kampüste 63 okuluyla eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Koleji, çağdaş ve modern eğitim ortamlarında en son teknolojileri kullanarak öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânları sunar. 4 yılda 100 kampüs hedefine adım adım yaklaşan Mektebim Koleji, “Akıllı Kampüs” teknolojilerini uygulayabildiği güçlü altyapısı, kalıcı öğrenmeye uygun fiziki ortamları, yabancı dil eğitimi ve özgün eğitim modelleriyle öğrencilerini geleceğe hazırlar.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
EğitimDershaneler / Özel Eğitim Kurumları
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın