• Bizi takip edin
Reis Opel Ankara
Eskişehir Yolu 7. Km. No:100/ASöğütözü, Ankara
0312 2870050
0
Henüz oy kullanılmadı

Reis Opel Ankara

Tanıtım / Açıklama: 

REİS OTOMOTİV

1980'den... bu günlere...

Reis A.Ş.

Firmamız, 1980 yılında, Fevzi Reis tarafından Samsun'da kuruldu. Akaryakıt sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, daha sonra Reis RS Eneji Elektrik Üretim Motorlu Araçlar Tütün Ür. Dağ. Paz. Sanayi ve Tic A.Ş ünvan değişikliği yapmış ve halen aynı unvanla ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Reis A.Ş.; enerji, akaryakıt, otomotiv ve sigara sektörlerinde dünyaca ünlü markalarla çalışmaktadır. Samsun, Ankara ve İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Müşteri coşkusu ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığı firmalarda birçok başarılara imza atmıştır.

Reis A.Ş. nin şu an Ankara'da bir adet Shell akaryakıt istasyonu, Philip Morris bölge distribütörlüğü, Opel bayiliği, Samsun'da ise Opel ile ekonomik faliyetlerine devam etmektedir.

Hızlı ve sağlıklı büyüyen Reis A.Ş. de 350 kişilik bir kadroyla çalışmaktadır.

Hizmette kalite, müşteri coşkusu ve güveni esas alan Reis A.Ş.; "başarıya muhtaç ve onun peşinden koşan insanlar" olma çalışma felsefesini bütün çalışanlarıyla ve iş ortaklarıyla her gün yeniden hayata geçirmektedir.

Reis Otomotiv'in işbirliği Yaptığı Uluslar arası Kuruluşlar:

Otomotiv:

GM Opel / Samsun

Opel / Ankara

Akaryakıt

Shell / Ankara Söğütözü

REİS FİRMASININ GENEL ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

Firmamız;

İnsana, onun yaratıcılığına yönetimle çalışanların ,karşılıklı iletişim ve bütünleşmeye dayalı bir sistemi esas alan ve uygulayan bir kurumdur.

Müşteri coşkusunu esas alan bir yaklaşımdan hareketle, üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun bir fiyat politikasıyla bütünleştiren, faaliyette bulunduğu muhtelif sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sektörünün en önemli unsuru olan insan kaynağını eğitim yolu ile mesleki bilgi ve beceri düzeyini yükselten bir anlayışla faaliyetlerini devam ettirir.

Teknolojiyi etkin kullanır, her türlü teknolojik gelişimi hemen benimser, uygulamaya başlar. Hızlı, fakat sağlıklı karar alan ve uygulayan bir anlayışa sahiptir.

Standartların harfiyen uygulanmasında fevkalade hassastır.Çünkü sistem hakimiyetinin ancak bu şekilde sağlanacağını bilir.Takip ve kontrolün etkin bir şekilde uygulanmasına büyük önem verir.Çünkü sistem hakimiyetinde devamlılığın ancak bu şekilde sağlanacağının idrakı içindedir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
OtomotivSatış / Yetkili Servis
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın