• Bizi takip edin
Hertz
0
Henüz oy kullanılmadı

Hertz

Tanıtım / Açıklama: 

Hakkımızda

Dünyanın ilk araç kiralama firması Hertz 1918 yılında kurulmuştur. Bugun 150'den fazla ülkede, 7000den fazla ofisi ile müşterilerine hizmet vermekte ve dünyanın en büyük günlük otomobil kiralama filosunu yönetmektedir.

Günümüzde Hertz Uluslararası rezervasyon merkezleri yıllık 40 milyon telefon çağrısı ve yaklaşık 30 milyon araç kiralama rezervasyonu almaktadır.

Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Hertz'in ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Türkiye'de Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, İstanbul, İzmir bölgeleri içerisinde toplam 20 şube ile müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimizi yeni açılacak şubelerimiz ile yaygınlaştırmaya ve müşterilerimize Türkiye'nin farklı noktalarında ulaşmaya devam ediyoruz.

OPERASYONEL FİLO KİRALAMA
Faaliyetleri arasında günlük araç kiralamanın yanı sıra aynı hizmet anlayışı ile operasyonel filo kiralama faaliyeti de bulunan firmamız kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen adette istenilen marka/modelde aracı 1 yıldan 3 yıla kadar değişen sözleşme sürelerinde kiralamaktadır. Uzmanlaşmış satış ve satış sonrası ekibimiz ile sektördeki tecrübemizi şirket filonuzun yönetiminde hem tasarrufa hem de verimliliğe dönüştürme fırsatı sunuyoruz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Konaklama & Tatil & SeyahatAraç Kiralama
OtomotivAraç Kiralama
Servis & HizmetAraç Kiralama
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın