• Bizi takip edin
Rengarenk Gündüz Bakımevi - Çocuk Klübü
Çetin Emeç Bulvarı 4. Cad 1320 Sk. No: 6 Öveçler/Ankara
0312 478 74 56 - 0506 543 02 76
0
Henüz oy kullanılmadı

Rengarenk Gündüz Bakımevi - Çocuk Klübü

Tanıtım / Açıklama: 

Biz çocuklarımıza, beceri ve yaratıcılarını özgürce ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlıyoruz. Mutlu ,sağlıklı ,eğlenceli, güvenli öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda; kendine güvenen, kişisel ve sosyal sorumluluklarını taşıyan, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı, ilke ve değerlere sahip, yaşama dönük bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Sorumluluğumuzun ,çocukların düşünme yeteneğini geliştirmek ,değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan, hayat boyu öğrenen, bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

3,4,5,6 yaş olmak üzere, farklı yaş gurupları için ,özel hazırladığımız eğitim programımız, çocuklarımıza fiziksel, duygusal ,sosyal ,psikolojik ve zihinsel gelişimlerini destekler ve geliştirir. Her çocuğun, özel ve tek olarak değerlendirildiği bu programın temelini yaparak yaşayarak ve eğlenerek öğrenme oluşturur. Yaratıcılığını ve yeteneklerini kullanabilen ,araştırmacı, özgüveni yüksek, paylaşımcı, iş birliğine acık, kendini ve fikirlerini ifade edebilen, sorgulayan ,araştıran, problem çözebilen mutlu bireyler yetiştirebilmek sistemimizin temel amacıdır...

Okulumuzun fiziki yapısı, çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bahçemiz ,onların eğitim faaliyetleri dışındaki zamanlarında doyasıya eğlenecekleri ve oynayacakları bir mekân olarak hazırlanmıştır.

İhtiyaç duyduğunuz her an HAYATIMIZA RENK KATAN EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZI RENGARENK YUVA VE ÇOCUK KLÜBÜMÜZE BEKLİYORUZ.

OKULUMUZ TAM GÜN HİZMET VERMEKTEDİR...

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Çocuk & BebekKreş / Gündüz Bakımevi / Yuva / Anaokulu / Çocuk Klübü
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın