• Bizi takip edin
PEMBE UFUKLAR ANAOKULU..BAKIRKÖY /KARTALTEPE
Kartaltepe Mah. Saraçoğlu Sk. No:4 Bakırköy/İstanbul
0212 543 42 15
0
Henüz oy kullanılmadı

PEMBE UFUKLAR ANAOKULU..BAKIRKÖY /KARTALTEPE

Tanıtım / Açıklama: 

Çocuklarımızın masallarına konu olan ve hayallerinde sürekli yer alan, pembe ve sevimli bir ev….Pembe Ufuklar Anaokulu…..

Ev diyoruz,çünkü;içindeki sıcaklık ve samimiyet bu kurumu okul olmakla bırakmıyor.Bu kuruma pembe rengi ilk önce sevgi dolu kalplerimizle verdik ve sevgi dolu kalplerimizde var olan bu heyecanı yavrularımızın o samimi duygularından ilham aldık.Aslında, bize bu mesleği sevdiren çocuklardı ve bu bilinçle bu sevgiyi daima yüreğimizde taşıyarak sürekli kendimizi yeniledik.En iyisini en faydalısını bulmaya çalıştık.Onların sayesinde öğrenmeye,başarıya ve araştırmaya yöneldik.Çocuklarımıza nasıl daha iyi ve nasıl daha severek bir şeyleri öğretebiliriz diye yılmadan çalıştık.

Ve gördük ki;attığımız ilk adımdan bugüne kadar, yapmış olduğumuz farklılıkları çocuklarımıza ve velilerimize kanıtlamış olduk.Pembe Ufuklar anaokulunu tam donanımlı,sağlıklı ve sevgi dolu bir yuva haline getirdik.

Şimdi bunun gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.Yaşadığımız bu gurur ve mutluluğu gelecek yıllara da taşımak içinde pembe ufuklar ailesi olarak çalışmalarımıza ve yeniliklerimize en güzel şekilde devam ediyoruz.

Çocuklarınızı çocuklarımız gibi görüyoruz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Çocuk & BebekKreş / Gündüz Bakımevi / Yuva / Anaokulu / Çocuk Klübü
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Ezgi Tblk kullanıcısının resmi
Ezgi Tblk

0
Uzun araştırmalar sonucu Pembe Ufuklar'a karar verdik. Ve inanın hiç pişman değilim. Bu kadar güler yüzlü ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan başka bir yer yoktur diye düşünüyorum. Kızımızı sevgi dolu bir aileye emanet etmiş olduğumuzdan dolayı çok mutluyuz.
Mehmet Fırat kullanıcısının resmi
Mehmet Fırat

0
Çocuğunuzun okul öncesi eğitimini önemsiyorsanız mutlaka Pembe Ufuklar Anaokulunu görmelisiniz.Bence diğer anaokullarını dolaşın birde buraya gidin.İnanın anında farkı farkedceksiniz.Binanın içi dışı güzelliği zaten süper ama çocukları bu kadar bağrına basan sahiplenen bu kadroyu bir arada hiç bir yerde bulamazsınız.
GÖKMEN kullanıcısının resmi
GÖKMEN

0
TESADÜF SONUCU KENDİLERİYLE TANIŞTIK. GERÇEKTEN YAKLAŞIMLARI EĞİTİME VERDİKLERİ ÖNEM VE ALMIŞ OLDUKLARI BU AĞIR SORUMLULUĞU BU GENC KADROYLA BAŞARIYOR OLMALARI BİZ VELİLER İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS. ONLARLA KARŞILAŞTIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM .3 YIL BİRLİKTEYDİK. HİÇBİR ZAMAN GÖZÜM ARKADA KALMADI. BİR ÇOCUĞUM DAHA OLACAK ONUDA İNŞALLAH ONLARA EMANET EDECEĞİM. GÖNÜL RAHATLIĞI İLE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.
nuran  kullanıcısının resmi
nuran

0
bir çoçuğun evinden sonra güvende ve mutlu olabileçeği tek adres 2 oğlumda onlara emanet İYİKİ VARSINIZ
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
burdaki hizmet kalitesi ve çalışanları herşey mükemmel,oğlum hayata 1-0 önde başlayacak,emin ellerde temel eğitimini alıyor,herkese öğretmen ve çalışanlarına TEŞEKKÜR ederim....

Yorum yazın