• Bizi takip edin
Samsung Galaxy S II
0
Henüz oy kullanılmadı

Samsung Galaxy S II

Tanıtım / Açıklama: 

4,3'' SUPER AMOLED Plus
Renginizi ifade edin! Bu parlak ekran, en iyi renk yelpazesi, yüksek kontrast oranı ve ayrıca müthiş görüntü keskinliği sağlar. Video yanıt süresinin çığır açacak şekilde azaltılması, hareket titremesi olmaksızın video oynatma sağlar. Yeni teknoloji, daha az alan, önceki ekrana kıyasla %18 daha az enerji kullanmak suretiyle daha verimli batarya tüketimi ve bu özellikler mevcut en ince, en uzun süreli akıllı telefon olmasını sağlar,

Çift Çekirdekli İşlemcisi
Mümkün olmayanı mümkün kılar. Samsung Çift Çekirdekli İşlemci cep telefonu performansına aşırı çabuk yanıt sağlar, yüksek hızlı çoklu görev, hızlı web sayfası yükleme, hızlı yanıt verme hızı, daha yumuşak arabirim geçişleri, aydınlatma, hızlı görüntü düzenleme ve yüksek performansta oyun oynama sunar. Ve akıcı hızdaki video görüntüleme becerisi ile, 1080p / 30 fps video oynatma ve çekme işlemlerini destekler, böylece diğer tüm çift çekirdekli işlemcileri gölgede bırakır. Benzersiz video veya müzik akışı, süper hızlı kablosuz standart HSPA 21Mb/s ile çok hızlı dosya transfer özelliği elde eder. Benzersiz programlama gücü, benzersiz performans.

8,49mm İnce Tasarım
İnceliği bir sonraki boyuta taşır. Samsung GALAXY S II 8,49 mm’lik aşırı ince boyutu, lüks tasarım ve kolay tutma ile çığır açmıştır. En ince akıllı cep telefonlarından birisi olan GALAXY S II ayrıca parmak izi taşımayan ve kaymayan batarya kapağı ile üstün kalitede metal görünüm sağlayan HyperSkin özelliğine sahiptir.

Samsung Ses Çözümü
Ana sayfa tuşuna yalnızca iki kez dokunarak, Samsung GALAXY S II’yi seçilmiş birkaç kelime ile kontrol edebilirsiniz. Kontrolü elinize alın ve sesli komut kolaylığı ile arama, müzik, mesajlaşma, randevuları kontrol etme ve uygulamaları başlatma gibi temel işlevleri yürütün. Ayrıca, düşüncelerinizi yakalayabilir, notlarınızı tutabilir ve yalnızca gönder diyerek bunları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz!
*Bu özellik dillere ve ülkelere göre farklılık gösterebilir.

Readers Hub
Kitap rafınızı evde bırakın. Samsung GALAXY S II ile kitaplarınız zaten elinizdedir. Readers Hub, klasikler kütüphanenizde dolaşmanız veya aralarından seçmek üzere iki milyonun üzerinde en çok satan kitaplara göz atmanız için muhteşem bir alandır, ayrıca 20 dilde 2 500 dergi ve 47 dilde 1 600 gazete de seçebilirsiniz. Canlı, keskin yazı tipleri okumayı bir zevk haline getirir ve yönetmesi kolaydır, büyütme özelliği ile yalnızca metin ve sayfa görünümleri, ses erişimi ve çok daha fazlası yalnızca tek dokunma ile e-posta aracılığıyla paylaşılabilir. Kitaplara inanın, ancak kağıdın ötesine geçin.

Social Hub 2.0
Social Hub ile tüm çevrimiçi kişilerinizi daha iyi düzenleyin ve eşitleyin. E-posta, SMS, IM ve SNS bilgilerinizi tek bir standart menüde düzene koyun ve daha fazla kişiyle yapmak istediğiniz şekilde etkileşim kurun.

Game Hub
Eğlenceye katılın. Samsung GALAXY S II'nin Game Hub özelliği yüksek kalitede oyunlar indirmenizi mümkün kılar. Sosyal ağ oyunları dahil olmak üzere pek çok kaliteli oyunu burada bulabilirsiniz. Oyunları arayın ve yeni sürümlerini bulun veya anında oynamaya başlayın. Hareket sensörü, manyetik sensör ve gyro sensörleri ile, dinamik el ve kol hareketi oyunları benzerlerinden farklılaşır.
* Bu servis ve içinde bulunan oyunlar ülke ve bölgelere göre farklılık gösterebilir. Oyunlar ücretli / ücretsiz olabilir.

LED Flaşlı 8MP Kamera
Çekimlerinizi yapın. 8 MP otomatik odaklı kamera ister sabit ister hareketli halde çekim yapın, hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz. Yerleşik LED flaş ile düşük ışıkta bile güzel, ayrıntılı fotoğraflar çekin. Ve Android Gingerbread’in çok daha geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile, hızlı sahne değiştirme mümkündür. Ve 2 MP öne dönük kameraya hızlı geçiş, kendi portrelerinizi anında çekmenizi sağlar. Farklı görüntüleyin.

Samsung Live Panel
Uygulamaları indirin ve Samsung'un yeni kişiselleştirilebilir UX’i ile içeriğinize doğrudan erişim sağlayın, UX en çok kullandığınız içerikleri, galerinizi, müziğinizi, videonuzu, SNS’inizi, e-postanızı, notlarınızı, oyunlarınızı ve hava durumunu seçen dergi stili düzenidir. Bu canlı içerik ekosistemi zevkinize göre özelleştirilebilir ve içeriklerinize kolay erişim sağlar. İçerik aramayın, içeriği yaşayın!

Cihaz Üzerinde Şifreleme
Hızdan ve işlevsellikten ödün vermeye gerek olmaksızın, cep telefonu verilerinin korunmasını sağlayan bir güvenlik çözümü sayesinde güvenli bir şekilde kullanın. Samsung GALAXY S II, güçlü şifrelenmiş donanıma sahip ilk Android akıllı telefondur, güvenlik yazılımı kullanımını en aza indirir, donanımın kendisine şifreleme teknolojisi uygular ve güvenlik korumasını büyük ölçüde hızlandırarak üstün performans sağlar. Dahil edilmiş Sybase Afaria Mobil Aygıt Yönetimi ve Microsoft Exchange ActiveSync, önemli şirket bilgilerini ve kişisel bilgileri korumak için kendi mekanizmasıyla şifreleme desteğini tamamlar.

VPN (Sanal Özel Ağ)
Samsung GALAXY S II, yoldaki kullanıcılara kesintisiz şirket erişimi sağlayarak güvenilir ve konuşlandırması kolay şifrelenmiş ağ bağlantısı sağlamak için uyarlanmış Cisco’s AnyConnect’e sahiptir. İş e-postasına, sanal masaüstü oturumuna veya diğer Android uygulamalarına erişim sağlayarak iş için önemli uygulamalara bağlantıyı mümkün kılar.

MDM (Mobil Aygıt Yönetimi)
Tüm kuşkularınızı geride bırakın. Sybase ve Samsung, Android aygıtları kullanırken şirketlerin yaygın olarak karşı karşıya geldiği yönetim ve güvenlik hususlarını göz önünde bulundurmak için birlikte çalışmaktadır. Bu ortaklık, mobil çalışanların Samsung GALAXY S II kullanarak şirket varlıklarına erişmesini sağlamak için gereken kapsamlı özellikleri sağlar. Artık, şirket güvenlik ilkeleri Samsung Android platformuna güvenli bir şekilde taşınabilir, böylece hem kişisel olarak sahip olunan hem de şirketin sahip olduğu GALAXY S II birbirine uyarlanabilir. İstemci uygulamaları Samsung Apps veya Andoid Market'ten indirilebilir. Kurumsal çözüm kapsamında kullanıcılara sunulur.

Cisco WebEx
Yoldayken aynı sayfada kalın ve önemli toplantılara kesintisiz bağlanın. Cisco WebEx desteği sayesinde, güvenli, çevrimiçi toplantı bir tıklama uzaktadır. Kullanıcılar paylaşılan masaüstlerini, tarayıcıları, uygulamaları ve belgeleri canlı açıklama notlarıyla görüntüleyebilir ve Samsung GALAXY S II'nin WebEx toplantısını kendi çeviricilerinden ve kişiler ekranından başlatmak için sağlanan benzersiz özellik sayesinde derin entegrasyon deneyimini hissedebilir. İstemci uygulamaları Samsung Apps veya Andoid Market’ten indirilebilir. Kurumsal çözüm kapsamında kullanıcılara sunulur.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & Ürün
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın