• Bizi takip edin
Samsung GT-S3353
0
Henüz oy kullanılmadı

Samsung GT-S3353

Tanıtım / Açıklama: 

Cep Telefonu...

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & Ürün
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
arkadaşım ben o telefonu para verip almadım kusura bakma ,eşantiyon gelen ürün.para veripte alacak olsam gözümüz gördüğünü alırım tabbiki,ama kısmet işte mecburi kullanıyorum. ,üzgünüm.
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Sizin de belirttiğiniz gibi tuş takımını kimse saklamıyordu. Ayrıca bu kategorideki telefonların hemen hepsinin tuş takımları aynı boyutta zaten. Tuş takımının küçüklüğünden şikayet etmek doğru olmamış. Neden diğer kategorideki telefonlardan almak yerine tuş takımı ufacık olduğu halde bu kategoriden bu telefonu satın aldılar merak ettim doğrusu...
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
ufacık tus takımı diyosun ama aldığın zman kmse senden tus takımını saklamıyodu yani görüpte aldın ufacıksa almasaydın o tlefonun değil senin kusurun..
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
son derece kötü bi telefon,her pil çıkarışta hafıza kartının yerine telefon kartı hafızaası geliyor ,tam güzel resimler çekicem derken HAFIZA YETERSİZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hadi yeniden ayar yap,tuş takımı da öyle ufac,bende öbür arkadaşa katılıyorum,hiç bi artısı yok bu telefonun ya,,samsung bu telefon çok kötü
misafir kullanıcısının resmi
misafir

0
çok kullanışşız bi telefon,,ufacık tuş takımı,,böyle bi telefon aldığım için çok pişmanım...optik mouse kaydırma tuşu adı üstünde kaydırdıkça kaydırıyor....yıldız bile yok..

Yorum yazın