• Bizi takip edin
Sardes Su
0
Henüz oy kullanılmadı

Sardes Su

Tanıtım / Açıklama: 

Sardes; Kurulduğu ilk günden itibaren üretim faaliyetlerini ve Hizmet kalitesini artırmak, Ülkemizdeki Gerçek Doğal Kaynak Sularını kullandırmayı amaçlamaktadır. SARDES Doğal Kaynak Suyu'nun kaynağı, yerleşim birimlerinden ve Sanayi Atıklarından oldukça uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen Salihli BOZDAĞ’da yaklaşık 1000 metre zirvede doğal bir ortamda bulunmaktadır.

Bozdağın zirvesinden elde edilen kaynak suyu; Zirai ilaçlama, toplu konut, sanayi bölgesi ve Doğal Kaynak suyunu etkileyebilecek diğer etkenlerden uzak koruma alanları oluşturulmuş özel Boru sistemleri ile dolum tesisimize alınmaktadır. Dolum tesislerine ulaşan Kaynak Suyu T.C. Sağlık Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların yayınladığı Yönetmeliklere/Genelgelere göre hazırlanan depolarda toplanmaktadır.

Türkiye’nin en berrak, en kaliteli, eşsiz doğal kaynak suyu olan Sardes Su tamamı otomatik makinelerden olmak üzere el değmeden üretilmektedir. Kendine Hijyen ve Sağlık konularını prensip edinen Sardes, Son yıllarda lezzetiyle de Tüketicilerin bir numaralı tercihi olmaktadır.

Fabrikalarımız SSYB'nin İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmeliği gereği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından denetimlere tabi tutulmakta ve yıl boyunca üretim miktarlarına göre belirlenen sıklıklarda su numuneleri alınmaktadır. Alınan bu numunelerin, Hıfzıssıhha ve Halk Sağlığı Laboratuvarları'nda suyun kalitesi test edilmek suretiyle yönetmeliğe uygunluğu raporlanmaktadır. Sardes Su Dolum Tesislerinde T.C. Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlükleri, Halk Sağlığı Merkezleri ve Hıfsısıhha Merkezlerinden suyun kalitesi için yapılan testlerin dışında, Dolum tesislerimizde bulunan Laboratuar Merkezimizce Suyumuz Fiziksel, Kimyasal, Mikrobiyolojik, Biyolojik ve Duyusal testlerden geçmektedir.

19 litre polikarbonat şişeler "Prostack" olarak adlandırılan özel taşıma kasaları üzerinde dolum için tesise ulaştırılır, şişelerin ilk kontrolleri yapıldıktan sonra, doluma uygun olanları dış yüzey yıkama makinesine gönderilir. Dış yüzey temizliği sonrasında doluma uygun olan şişeler tam otomatik makinelerde yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutulmaktadır. 110°C'deki sıcak su ve alkali deterjan ile yıkanan şişeler, dezenfektanlı ve ozonlu su ile işleme tabi tutularak, doğal kaynak suyu ile durulanır ve hijyenik koşullar garanti altına alınır. Dolum öncesi ise, periyodik alınan boş şişe numuneleri test edilerek sistemin etkinliği düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yıkama ve dezenfeksiyon ünitelerinde gıda ambalajları temizliğinde kullanılan dünya çapında markalara sahip sanitasyon malzemeleri kullanılmaktadır.

Konveyörler yardımıyla steril dolum ünitesine gönderilen yıkanmış boş şişelere, ileri ve üst düzeyde teknolojiye sahip makinelerde kaynak suyunun dolumu gerçekleştirilmektedir. Daha sonrasında, doldurulan şişelere, otomatik kapaklama, tarih kodlama (üretim ve son kullanma tarihleri ve parti, seri kodlamaları) ve kapak alanının güvenlik emniyet bandı ile çevrelenmesi işlemleri yine el değmeden otomatik makineler ile gerçekleştirilmektedir. Dolumun her aşamasında yapılan röntgen kontrolleri ile Erikli kalitesi garanti altına alınmaktadır.

Hasar, yıpranma veya bozulmayı önlemek amacıyla 19 litre polikarbonat şişeler, otomatik robot sistemleri tarafından özel olarak dizayn edilmiş plastik kökenli Prostack taşıma sistemlerine yerleştirilerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Böylece, tüketicilerin beğenisini kazanarak kalplerde yer etmeye hazırdır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Asya Ticaret Karşıyaka kullanıcısının resmi
Asya Ticaret Ka...

0
İzmir Karşıyaka Sardes Su ve İpragaz tüp bayisi olarak sardes su satıyoruz. Ayrıca 12kg mutfak tüpü ve küçük tüp uygun fiyatlı satıyoruz. Sipariş İçin: (0232) 330 42 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Yunus yildirim kullanıcısının resmi
Yunus yildirim

0
Manisa salihlide sardes su bayiligini almis bulunuyoruz.bir telefon kadar yakiniz.demir ticaret mogaz.05384555006
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
suyunuz güzelde satanı bulamıyoruzz bir sefer aldım 50 damacana ne tel bıraktılar ne bi adres daha bulamıyorum kendilerini..bulursam yine alacam..ben antalyada esnafım iyi calışmalar kolay gelsin .

Yorum yazın