• Bizi takip edin
Sundepil
0212 241 80 75
0
Henüz oy kullanılmadı

Sundepil

Tanıtım / Açıklama: 

SUNDEPİL İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULUN!

Her kullanımdan sonra pedleri akan suyun altında yıkarsanız pedler daha uzun ömürlü olur. Büyük ped bacak, kol gibi daha büyük alanlarda, küçük ped ise yüz gibi daha küçük alanlarda kullanılmalıdır. Sundepil vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Ancak ciltte herhangi bir tahriş, alerji, yara var ise o bölgede kullanılmamalıdır. Sundepil aynı zamanda cilde peeling de yaptığı için kullanım sonrası ölü derileri temizlenmiş cildiniz her zamankinden pürüzsüz ve yumuşak olur. Her kullanımdan sonra tüyler daha az çıkmaya başlar ve çıkan tüyler de daha ince olur. Sundepil Dermatolojik testten geçirilmiştir. Alanında Avrupa lideridir. er kullanımdan sonra pedleri akan suyun altında yıkarsanız pedler daha uzun ömürlü olur. Büyük ped bacak, kol gibi daha büyük alanlarda, küçük ped ise yüz gibi daha küçük alanlarda kullanılmalıdır. Sundepil vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Ancak ciltte herhangi bir tahriş, alerji, yara var
ise o bölgede kullanılmamalıdır. Aynı zamanda cilde peeling yaptığı için kullanım sonrası ölü derileri temizlenmiş cildiniz pürüzsüz ve yumuşak olur.

BİLDİGİNİZ TÜM YÖNTEMLERİ UNUTUN !

Kısıtlı bir zaman içinde hareket ederken, bir de epilasyonla uğraşmak pek çok kişinin başına gelen zor bir durumdur. Ancak şimdi epilasyonu kolaylığa dönüştüren yeni yardımcınız Sundepil Epilasyon seti sayesinde istenmeyen tüyleri almak son derece pratik, güvenilir ve kolay.

SUNDEPİL ACISIZ EPİLASYON SETİ Sundepil hem tüylerin alınmasına hem de ciltteki ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Kullanımdan sonra cildiniz parlak ve bebek cildi gibi olur. Epilasyon her zaman dairesel hareketlerle ve hafif baskı ile yapılmalıdır.Bu hareketler bütün tüyler yok edilinceye kadar yönü degistirilerek bir kaç kez tekrarlanmalıdır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünKozmetik / Bakım Ürünleri
Sağlık & GüzellikKozmetik / Bakım Ürünleri
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın