• Bizi takip edin
TTNET
444 0 375
0
Henüz oy kullanılmadı

TTNET

Tanıtım / Açıklama: 

TTNET ülkemizin 81 ilinde hızlı, güvenli, genişbant internet erişimi sunuyor.
TTNET Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde "İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı" alarak faaliyetlerine başlamıştır. TTNET, 6 milyona yakın abonesi ile Türkiye'nin lider genişbant İnternet servis sağlayıcısıdır. Yaygın bir satış ağına sahip olan TTNET, müşterilerine son teknolojilerle internet erişimi sunmaktadır. Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle müşterilerinin değişen ve gelişen iletişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak hizmet ve servislerini sürekli iyileştiren TTNET, pazardaki ihtiyaçları en etkin ve hızlı şekilde karşılamaktadır. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren TTNET'in ürün portföyünde ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişimi hizmetleri bulunmaktadır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Servis & HizmetTelekom / İletişim Hizmetleri
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

birvatandas kullanıcısının resmi
birvatandas

0
Sabit IP hizmeti alıyordum. Sorgusuz sualsiz, hiç birşey bildirmeden sabit IP ücretine %150 zam yaptılar. İnsaf insaf. Sabit IP bundan sonra iptal. TTNET'e de yakında elveda deyip başka bir hizmet sağlayıcıdan internet ve telefon hizmeti alacağım.
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
tam bir kazık tel,,hiç konuşmadığım telefonuma fatura geliyor çıldırıyorum,ama mecburuz işte elimiz mahkum,alternatifi yok,bu ülkemizde alternatif olmadımı herkes istadiğini oynuyor.....
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Ev telefonumu hiç kullanmıyorum, ama ADSL nedeniyle hattımı açık tutmak zorundayım. Hattımı kapatsam yine dolaylı yollardan (yalın ADSL) ödemekten kurtulduğumu sandığım parayı yine ödüyorum. Telefon zorunlu birr ihtiyaç, internette öyle. vatandaş çaresiz mecbur ödemek zorunda kalıyor. Buna bir an önce bir çözüm bulunması gerekmektedir. saygılarımla..

Yorum yazın