• Bizi takip edin
Anavarza - Krembal+Propolis Karışımı
Sezen Gıda Maddeleri Tarım Hayvan Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. Genel Merkez - Fabrika Adres : Bağlar Mah. Endüstri Sk. No:7 Kozan / ADANA Tel : +90 (322) 516 06 06 • +90 (322) 516 06 07 • +90 (322) 516 06 08
444 13 93
0
Henüz oy kullanılmadı

Anavarza - Krembal+Propolis Karışımı

Tanıtım / Açıklama: 

Anavarza - Krembal+Propolis Karışımı

KREM BAL+PROPOLİS;
KREM BAL+PROPOLİS karışımında NEDEN KREMBAL ?

ANAVARZA KREMBAL; ; Türkiye’nin yüksek yaylalarında doğal olarak yetişen çeşitli çiçeklerinden elde edilen süzme balların kontrollü koşullarda krem haline getirilmesiyle hazırlanmış %100 doğal baldır.
Süzme balda; yapılan karışımlar, homojen yapısını zamanla yitirerek süzme balın yüzeyinde toplanmaktadır. Bu durum her kullanımda alınan besin öğesini farklı kılmaktadır. ANAVARZA Krem Bal ’da ise üretimden tüketime bütün safhalarda karışımlar homojenliğini yitirmez. Böylece her kullanımda alınan besin öğesi aynı kalır. Ayrıca krem balın rengi mat olduğu için ışığı geçirmezken süzme balın rengi şeffaf olduğundan dolayı ışık geçirir. Bu nedenle özellikle güneş ışığından etkilenen bir ürün olan arısütü, propolis ve polen krem bal karışımında güneş ışığı görmediğinden besin değerini yitirmez.

Arıların bitki tomurcuk ve filizlerinden topladığı çok kuvvetli anti viral, anti bakteriyel, anti fungal etkiye sahip yapışkan organik bir madde olan propolis ile kontrollü koşullarda krem haline getirilen krem balın karışımından elde edilir.

Uyarı
Propolis işçi arıların çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve tomurcuklarından hazırladığı doğal bir üründür. Bu sebeple kendine has keskin bir kokusu vardır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünYiyecek / İçecek / Gıda
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın