• Bizi takip edin
Avrasya Hospital
0212 6655050
0
Henüz oy kullanılmadı

Avrasya Hospital

Tanıtım / Açıklama: 

AVRASYA HOSPITAL'İ FARKLI KILAN ÖZELLİKLER
Temelden hastane olarak projelendirilip, inşa edilen ve bu özelliğiyle sayılı özel hastaneler arasında yer alan Avrasya Hospital 1999 yılında İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde hizmete girdi.
8000 m²'lik kapalı alandan oluşan Avrasya Hospital; 100 yatak kapasitesi, 5 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 3 doğumhanesi, 3 yoğun bakım ünitesi (Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım), Onkoloji Merkezi ve tüm branşlarda uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Önümüzdeki günlerde hizmete girecek ek bina ile, mevcut altyapımıza Kalp Cerrahisi, Anjiyo Ünitesi, Tüp Bebek, MR gibi özellikli üniteler ilave edilecek. Yoğun Bakımlar ve ameliyathanelerin kapasiteleri ve imkanları arttırılacak. Acil birimi genişletilecek, müşahade odaları artacak, 4200 m2 kapalı otoparkımız tam donanımlı hizmete girecek. Fizik Tedavi alanları genişletilecek, Medikal Estetik ve Güzellik Bölümü oluşturulacak, hasta ve yakınları için sosyal yaşam alanlarının (kafeteryalar, konferans salonu vs.) sayısı arttırılacak. Hasta ve hasta yakınlarımızın beklentilerinin üzerinde hizmetler verilebilecektir. Hastanemiz ek binası sona erdiğinde 16 bin metrekarelik alanda hizmet veren bir sağlık merkezi olacaktır.

Tüm hizmetlerinde "hasta ve hasta yakını memnuniyetini" ve "hasta haklarını" esas alan Avrasya Hospital, "Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü"ne layık görülen ilk özel sağlık kuruluşu olma özelliğini taşımaktadır. Tüketici dergisi, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği,Uluslararası First Busines dergisi, gibi kuruluşlardan alınmış “Yılın Sağlık Kuruluşu”, “Sağlıkta Yılın Markası”, “Markaları marka yapan altın adamlar” ödülleri bulunmaktadır.
Kalıcı ve sürdürülebilir bir kalite için, bütün dünyanın kabul ettiği ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ni 5 yıldır gururla taşıyan Avrasya Hospital; bu doğrultuda; idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına yönelik sunduğu eğitimlerle kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.
Avrasya Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

.
HİÇBİR ŞEY İNSAN VE SAĞLIK KADAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR.
Felsefesiyle hareket eden Avrasya Hospital'ı Farklı Kılan Özellikleri:
-Hastane olarak projelendirilip inşa edilen ender sağlık kuruluşlarından biridir.
-Ülkemizin Onkoloji Merkezi olan ilk özel hastanelerinden biridir. Onkoloji Merkezimizde bulunan IGRT özellikli Lineer (Linak) akseleratör , Cobalt 60 radyoterapi cihazlarımızla kanserli hastaların ışın tedavileri yapılmaktadır.
-8000 metrekare kapalı alana sahip, 100 yataklı tek kişilik odalar, tam donanımlı 30 poliklinik odası, özellikli 5 ameliyathanesi, yoğun bakım servisleri, 3 doğumhanesi, özel ambulansı, 150 araçlık özel otoparkı ve bol yeşil alana sahip çevresi.

-Mikrocerrahi ameliyatlarının yapılabildiği 5 özellikli ameliyathanesi ile Avrupa ve Amerika’daki benzer hastanelerde bulunan pozitif basınçlı yüzde yüz temiz hava sirkülasyonlu, kondaktif zemin kaplamalı ameliyathaneler Türk tıbbına hizmet etmektedir.
Endoskopi ünitemizde ERCP dahil Gastroskopi, Kolonoskopi, Rektoskopi,Bantligasyon gibi çeşitli endoskopik girişimler yapılmaktadır.
Üroloji polikliniğimizde hizmet veren taş kırma ünitesi ile özel ve kurum hastalarına hizmet verilmektedir.
CR sistemi ile Tomografi ve röntgen görüntüleri internet kanalıyla tüm dünyadaki hekimlerle paylaşılabilmekte ve konsülte edilmektedir.
Tıbbi tetkik ünitelerimizin önemli bir bölümü olan laboratuarlarımızda biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji incelemeleri yapılmaktadır.
Geceleri 5 ana branşta hekim bulunmaktadır.

-Yeni doğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım ünitelerimiz mevcuttur.

26 Branşta 50 yi aşkın uzman ve akademik kariyerli hekimiyle kesintisiz hizmet vermektedir.
250’e yakın hasta odaklı çalışan personelle hizmet vermektedir..

Yatarak Tedavi Hizmeti Verilen Branşlar
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
İç Hastalıkları
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Nöroloji
KBB
Ortopedi ve Travmatoloji
Kadın Doğum ve Hastalıkları
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Medikal Onkoloji
Radyasyon Onkolojisi
Üroloji
Plastik ve Rekonstruktif
Kalp ve Damar Cerrahisi
Deri Hastalıkları
Fizik Tedavi
Göz Hastalıkları
Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi
Bebek Yoğun Bakım Ünitesi

Poliklinik Hizmeti Verilen Branşlar
Genel Cerrahi (Endoskopik Cerrahi)
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
İç Hastalıkları
Göğüs Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Ağız ve Diş Sağlığı
Göz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Üroloji (Taşkırma)
Nöroloji (EEG) Ünitesi
Nöroşirurji
Kulak Burun Boğaz
Cilt Hastalıkları
Plastik ve Rekonstruktif Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Radyasyon Onkolojisi
Kalp Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Diş
Psikiyatri
Fizik Tedavi
Özellikli Cihazlar
Linak
Brakiterapi
Bilgisayarlı Tomografi
Cobalt 60
Doppler Ultrasonografi
Eforlu Elektrokardiyografi
Ekokardiyografi
Radyofrekans
Elektroensefalografi (EEG)
Endoskopik Retrograd Kolanjiyopankreatografi (ERCP)
Gastroskopi
Laparaskopi
Kolonoskopi
Mamografi
EKG
Solunum Fonksiyon Testi
Holter
Fako
Lazer
Taş Kırma

Tetkik ve Laboratuvar Hizmeti Verilen Branşlar
Radyoloji
Biyokimya
Mikrobiyoloji
Hematoloji
Pataloji
immunoloji

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Sağlık & GüzellikHastaneler / Sağlık Kurumları / Doktorlar
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

haydar kullanıcısının resmi
haydar

0
Bir gün Avrasya Hospital'in Acil Servisi'ne gitmek durumunda kaldım. Normalde acile müracaat ettiğinizde kanunen sizden para alamazlar. Daha ilk girerken sağlık sigortanız nedir diye sordular. Ben tedavi bitene kadar bir şekilde bu soruları geçiştirmeye çalıştım. Tedavi bitikten sonra benden sigorta bilgilerimi istediler, ben de kendilerine kanunen benden para alma hakları olmadığını söyledim. Bana bir sürü kağıt imzalatmaya çalıştılar. İmzalamadım. Beş kuruş ödemeden çıktım. Bir ay sonra eczanede para öderken Avrasya Hospital'den bir ödeme düştüğünü söylediler, Acile başvurma durumumuz 'ACİL DEĞİLMİŞ', bu sebeple hastane ilave para talep edebiliyormuş. Neden başvurduğumuzu yazmayacağım ancak gerçekten durumumuz ACİL SERVİSLİK'ti. Avrasya Hospital'e bol paranız varsa gidin. Hizmeti de beş para etmez. Uzak durun.

Yorum yazın