• Bizi takip edin
BIM
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
0216 564 03 03
0
Henüz oy kullanılmadı

BIM

Tanıtım / Açıklama: 

Hakkımızda
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2010 yılında da sürdürmüştür. Satışlarda gerçekleştirdiği %24’lük artış bunun açık göstergelerinden biridir. 2010 yılı içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 323 yeni mağaza açarak mağaza sayısında %12 oranında büyüme kaydeden BİM, faaliyetlerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmak amacındadır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünMarket
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Yeni bir tespitimi daha yazmak istedim. Bilinen bazı ünlü markaların ürünleri de normal piyasadaki tamamen aynı marka aynı ürüne göre kalite olarak daha düşük kaliteli. Bunu tecrübe etmek de biraz zaman aldı çünkü ilk birkaç defasında tam olarak farkedilmiyor, ancak aynı ürünü BIM haricinde diğer marketlerden de alınca aradaki fark ortaya çıkıyor. Sanki bazı üreticiler, hatalı, sorunlu veya başka bir şekilde üretimden kaynaklanan sıkıntılar sebebiyle standart kalitede üretemedikleri ürünleri BIM mağazasına daha düşük fiyata satarak elden çıkartmanın yolunu bulmuş gibiler... Yanılıyor olduğumu ümit ediyorum yine de...
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Bilinmeyen markaların ürünleri ucuz oluyor ama genellikle de kötü oluyor, bunu tecrübe etmek biraz zaman aldı ama... Bilinen markalar ise piyasaya göre bir miktar daha ucuz oluyor. Fırsat buldukça giderim ama artık bilmediğim, tanımadığım ya da kendini ispatlamamış markalardan uzak duruyorum.

Yorum yazın