• Bizi takip edin
Green Store WOLUMEX Göğüs Büyütücü Kapsül
MNC BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Muradiye Mh. Çekirge Cd. No:15/2 Osmangazi /BURSA Telefon: 0224 222 0 333
0
Henüz oy kullanılmadı

Green Store WOLUMEX Göğüs Büyütücü Kapsül

Tanıtım / Açıklama: 

Green Store WOLUMEX Göğüs Büyütücü Kapsül

İçerik: Şerbetçiotu, Polen, Aslan Pençesi, Günlük, Sedef Otu, Doğal Kapsül

Kullanım: Sabah, Öyle ve Akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2'şer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Yararları:

* Küçük göğüsün nedeni, galaktafor anomalisi ve yağ eksikliğidir. Ürünümüz göğüs bölgesinde hormon düzenleyici ve yağ yapısını artırıcı özellik gösterir.

* Emzirmeden sonra oluşan göğüs sarkıklığını yağ kaybı ve göğüs yüzeyinin gevşemesini giderir.

* Galaktofor ve asinus genişlemesini destekler.

* İçeriği galaktofor ve acinus'un tekrar yapılandırılmasında ve genişlemesinde östrojeni taklit ederek yardımcı olur.

* Göğsün yağ birikimini destekler.

* Wolumex Göğüs Büyütücü vücudunuzdaki yağ oluşumunu yönlendirir, diğer bir değişle yağı göğsünüzün diğer bölgelerine taşır.

* Yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü, dolgunluğunu yeniler ve bağ doku mekanizmasını yoğunlaştırır.

* Göğsün sarkmasını ve gevşemesini önlemeye yardımcı olur.

Net Miktar: 180 Kapsül

GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ

Utandığınız,
Çekindiğiniz,
Yıllardır Sıkıntılarını Yaşadığınız,
İçinize kapanık kaldığınız,
Sahte dolgularla büyük gösterdiğiniz,
Ama size hiç dekolte giydirmeyen

"BÜYÜK DERDİNİZ" 'Küçük Göğüsler' Artık Çözümsüz Değil

Ağrısız Ameliyatsız yan etkisi olmayan tamamen doğal bitkilerden üretilmiş GreenStore Wolumex Kapsül ile büyük derdiniz olan küçük göğüslerden kurtulacaksınız. GreenStore Wolumex Kapsül Küçük göğüslerinizi kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren yağ dokusunu artırıcı ve hormon düzenleyici etkisiyle her geçen gün göstermeye başlayarak sizi bu illetten tamamen kurtaracaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren dokusunu yenilemeye başlar, östrojen hormonunu dengeli olarak artmasını sağlayarak küçük göğüs şikayetinizin ortadan kakmasına yardımcı olur. GreenStore Wolumex Kapsül sayesinde büyüyen göğüsleriniz ürün kullanımından sonra tekrar küçülmez. oluşturulan yağ göğüs bölgesinde kalıcı olarak yerleşir ve küçük göğüslere tekrar geri dönüş gibi bir durum asla görülmeyecektir.

Wolumex Kapsül ve Göğüs Yapısı
Küçük veya sarkmış göğüsler bayanların %65 ini etkileyen bir sorundur. Genellikle küçük yaşlarda oluşan baskı ve vaktinden önce sütyen tarzı ürünlerin kullanımından mütevellit ortaya çıkan ve daha sonra telafisinin olmadığı safhalara kadar giden bir durumdur. GreenStore yılların birikimini özel formüller halinde siz kullanıcılarına sağlık sunmaya devam ediyor. Küçük ve biçimsiz göğüslerin tedavisinde de Wolumex Kapsülü sizlerin derdine derman olarak sunuyor. Göğüs ölçüleriniz ne olursa olsun, uzmanlarımız tarafından küçük göğüs şikayetiniz doğrultusunda belirlenen Wolumex Kapsül kullanım süresinden sonra bu probleminizden kurtulmamanız için hiç bir neden yok. Üzerinde yazdığı şekilde kullanmaya özen gösterip size önerilen beslenme kurallarına mutlaka uyun. Ürün içeriğindeki bitkilerin etken maddeler göğüs dokusuna en kısa zamanda etki etmeye başlayacak ve küçük göğüsleriniz hacimlenerek ve şekillenerek bu probleminiz ortadan kaybolacaktır.

Yılların birikim ve tecrübelerinden, ayrıca uzmanlarımızın ve doktorlarımızın bilgilerini derleyerek ortaya çıkmış olan deneyimlerle Göğüs yağ dokusu oluşturma ve dirileştirmeye iyi gelen bitkiler zamanında toplanıp en uygun şartlardan kurutlup hazırlanarak el değmeden özel tesislerde tam otomatik makinalarda dolum ve ambalajlama işlemlerinden geçirilerek hazırlanıyor. Yüzyıllardır insanlar bitkilerin şifasına inanmış ve bu bitkileri ilaç niyetine kullanmıştır. Bitkisel karışımların yan etkisinin olmaması yada çok az olması son yıllarda insanların doğaya dönüşünü arttırmıştır. Sizde küçük veya sarkık göğüs probleminizden kurtulmak için mutlaka Wolumex Kapsülden yararlanın.

Küçük veya sarkık göğüs probleminizin durum ve ölçüsü ne olursa olsun, problemin kökeni neye bağlı olursa olsun size uygun kullanım süresini ve kullanım şeklini, uzmanımızla birlikte şikayetlerinizin durumu doğrultusunda birlikte belirleyelim. Sizde Wolumex Kapsülün bu muhteşem formülünden yararlanarak hiçbir sıkıntıya girmeden bu derdinizden kurtulun. GreenStore Bitkisel ürünler her gün arge çalışmalarını hızlandırmakta ve ürünlerini geliştirmektedir. Karışımlarımızın yan etkileri olmadığı gibi tüm bağışıklık sistemi üzerinde olukça yararlı etkileri mevcuttur.

WOLUMEX KAPSÜL NASIL KULLANILIR ?

Green Store Bitkisel Wolumex Kapsül; Sabah, öyle ve akşam öğünlerinden yaklaşık yarım saat önce büyük bir bardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte iki kapsül yutulur.

Wolumex Kapsülü kullandığınız süre boyunca kullandığınınız besinlere mümkün olduğu kadar özen gösteriniz. bu süre zarfı içerinde vücutda yağ ve enerji gereksinimi olacağından dolayı bu besinleri bol ihtiva eden gıdaları tercih etmek yararınıza olacaktır. bunun yanında Çikolata ve tatlı tüketmeye özen gösteriniz. göğüs bölgenize günde iki kez çekme masaj yapmanız tavsiye edilir (masaj için Wolumex krem kullanmak yararınıza olacaktır).

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezlerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar salgılar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur, süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüsler de tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa meme ve rahim kanseri olma riskiniz çok artar. Hormon kullanımına bağlı diğer bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizin tekrar küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenlerle hormon yüklemesi ile büyütme tedavisi yapılamamaktadır.

Formülümüz göğüs dokusunun genişlemesine, büyümesine ve gelişmesine yardım eden 5 özel şifalı bitki karışımı içermektedir. GreenStore Wolumex bitkisel göğüs büyütücü kapsül pahalı ve acıveren ameliyatlara güvenli ve etkili bir alternatiftir. Kanserojen madde içermez. Hormonal dengeyi bozmaz. (tüylenme yapmaz)

SIK SORULANLAR

Soru : Wolumex yasal bir ürün müdür?
Cevap : Evet, tamamen yasal bir üründür. Sayfamızda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının üretim izni belgesini bulabilirsiniz. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun bir şekilde hazırlanmış bir "Gıda Takviyesi" dir.

Soru : Wolumex kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
Cevap : Sadece Wolumex Kapsülü düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Soru : Wolumex'i nasıl kullanmalıyım?
Cevap : Yemeklerden 30 dakika önce ılık su ile almanız önerilir.

Soru : Wolumex ürününün menşei veya Formülü yurt dışından mı gelmektedir.
Cevap : Hayır, menşei ve formülü tamamen yerlidir.Türkiye'de üretilmektedir.İzinleri ve tescili Türkiye'de yapılmıştır.

Soru : Kaç kutu Wolumex kullanmalıyım? .
Cevap : Rahatsızlık durumunuza bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte öngörülen asgari kullanım 2 kutudur.

Soru : Bu ürün bana nasıl gelecek? Nasıl paketlenecek ?
Cevap : Siparişini vermiş olduğunuz ürünler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte.Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

UYARI;

Ürünlerimiz T.C. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının izni ve kontrolleri altında TR-16-K-000511 kayıt numaralı işletme kayıt belgesi ile üretilmiştir.
Ürünlerimiz GMP standartlarında ve GMP sağlık sertifikası ile üretilmektedir.
Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığının 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir.
ÜRETİM İZİNLERİMİZE BELGELERİMİZ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

YAN ETKİLERİ;
Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Teslimat Bilgileri

1.MNC Bitkisel Türkiye nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazasıdır.
2.Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır ve GMP sağlık sertifikalı tek üründür.
3.Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
4.Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur.
6.Siparişinizle ilgili her türlü isteK ve sipariş durumunuzu 0224-222-0-333 yada 0555-996-19-81 numaralı telefonu arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
8.Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 20:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve kargoya verilir. Kargo elemanları veya 3. bir şahıs paketin içinde ne olduğunu bilemez.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Sağlık & GüzellikSağlık Ürünü / Doğal Ürün / Besin Takviyesi / Bitki Çayları
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Yorum yazın