• Bizi takip edin
Domino's Pizza
Yeni Çamlık Cad., Ayaz Sok. No:2, Kat: 1, Ovalar Holding Binası (Turing Binası Çaprazı) Seyrantepe, 4 Levent / İSTANBUL Tel: 0212 280 96 36
444 33 22
0
Henüz oy kullanılmadı

Domino's Pizza

Tanıtım / Açıklama: 

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri
Amerika'da ve Türkiye'de Domino's Pizza

Şirket Profili:

1960 yılında Amerika'nın Michigan eyaletinde Thomas Monaghan tarafından kurulan Domino's Pizza kısa sürede çevresinde tanınır hale gelmeye başlamıştır. 2009 yılında ise 65 ülkede 8.750 noktada hizmet veren "Dünya'nın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri" olmanın gururunu taşımaktadır.

1996 yılının Ekim ayında ise Türkiye'de ilk şubesini İstanbul'un Ulus semtinde açan Domino's Pizza Türkiye'deki pizza severlerin beğenisine sunuldu. Önce İstanbul'da yaygınlaşan firmamız, yoğun franchisee talepleri ile Ankara, İzmir, Antalya, Dalaman, Bursa, Çorlu, Adapazarı ve İzmit'te de hizmet vermeye başlayarak, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundadır. Domino's Pizza; Türkiye'de evlere servis sektörünün hızla büyümesine göz ardı edilemez bir katkıda bulunmuştur.

Pizza Restaurantları A.Ş.'ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlüğümüz, 94 kişilik deneyimli kadrosu ile Türkiye'de bulunan tüm Domino's Pizza şubelerine maksimum seviyede destek ve pozitif enerji vermektedir. Başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan merkez ofisimiz, bünyesinde bulunan tüm departmanlarıyla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimlerini hem birbirlerine hem de dükkânlarımızda bulunan 1550 kişiden oluşan diğer takım üyelerine aktarırlar.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeFastfood
Bunu Paylaş: 

Yorum yazın