• Bizi takip edin
Urfalı Hacı Mehmet
Turan Güneş Bulvarı No.23 Çankaya / Ankara
0312 442 78 88
0
Henüz oy kullanılmadı

Urfalı Hacı Mehmet

Tanıtım / Açıklama: 

Urfalı Hacı Mehmet

Tarihi geçmişi ve kebap kültürü ile ünlü güzel ilimiz Urfa’nın künefesini ve kebaplarını ilk kez Ankaralılara tanıştıran ve sevdiren Urfalı Hacı Mehmet eşsiz Güneydoğu mutfağının yegâne temsilcilerindendir.

Mesleğinin ilk yıllarında Urfa ve Gaziantep’te icra eden UHM, ilk şubesini 1972 yılında Gaziantep’te açmıştır. Ankara’ya geldiğinde ise ilk şubesini Ulus’ta açarak Ankaralılara kalitesini ispatlamıştır.

Eşsiz lezzetini ve değişmeyen kalite anlayışını sürdürerek ikinci, daha sonra da üçüncü ve en büyük şubesini Turan Güneş Bulvarı’nda hizmete açmıştır. İki katlı geniş yemek salonu, iki katlı otoparkı, çocuklar için oyun salonu ve muhteşem bahçesi ile vazgeçilmez alışkanlıklar yaratan bu eşsiz mekânda sizlere ve dostlarınıza değişmeyen UHM kalitesine hizmet vermektedir.

Üç şubesi ve altı oğlu ile UHM’nin amacı; bütün dünyada bir lezzet klasiği haline gelmektir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

meryem gökseven kullanıcısının resmi
meryem gökseven

0
nasıl başlayacağımı bilmiyorum o kadar sinirli ve üzgünüm 27.02.2014 tarihinde çok kötü bir gün yaşadım bu turan güneş bulvarın' daki Urfalı Hacı Mehmet restaurant sayesinde benim iş yerim burda öğlen için iş arkadaşlarımla yemek yiyelim dedik bizde kaliteli lezzetli olduğu için buraya sipariş verdik.geldi ve yemeye başladık daha ben bi lokma alırken baktım tabağın içinde canlı bişy oynuyor salyangoz o an ne yaptığımı bilmiyorum şoka girmişim.. kafayı yedim anlatamam ağlamaktan midemin bulantısından ve 3 gündür yemek yiyemiyorum. arkadaşlar hiç bir sebzeyi ve yeşillikleri yıkamıyorlar bunu anladım ve sizi kınıyorum hiç iyi bişey hak etmiyorsunuz ilk önce ad yapacağınıza biraz personelinize temizliği öğretin..

Yorum yazın