• Bizi takip edin
Gölbaşı Mangal Keyfi (Kırmızı - Beyaz)
Karşıyaka mahallesi, Haymana caddesi No:64/A Gölbaşı / Ankara
484 44 57
0
Henüz oy kullanılmadı

Gölbaşı Mangal Keyfi (Kırmızı - Beyaz)

Tanıtım / Açıklama: 

2000 -2005 yılları arasında Balgat Migros arkası 'Asma Altı Ocak Başı' ismi ile başta Tokat kebabı, metrelik adana kebabı ve diğer et ürünleri ile sizlere hizmet vermiştik.

Şimdi ayı hizmet anlayışı ve kalitesiyle Tokat kebabı, kilo ile köfte, metrelik Adana kebabı(Zırhta) ve diğer et ürünleri ile sizlere Gölbaşı Haymana yolu 64/A'da KIRMIZI-BEYAZ Mangal Keyfi'nde hem kasap reyonumuzla hem perakende et satışı ve restaurant bölümünde nezih bir ortamda sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Haymana yoılu üzerindeki restaurantımıza, şirketinizle, ailenizle, yada iş arakdaşlarınızla gerçekleştireceğiniz toplantı, seminer ve grup yemekleri için 'Gölbaşı Mangal Keyfi' ideal bir mekan.

Kişi sayısına bağlı olarak firmalara özel, uygun fix menüler inanılmaz indirim imkanları ile 'Gölbaşı Mangal Keyfi' sizleri bekliyor.

ALO PAKET: 484 44 57

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Bende de midemde de çok şükür bir sıkıntı yok. Çünkü yediklerime her zaman önem veririm. Ben eskiden paket siparişi verirdim, bir süre önce gerçekten iyiydi, ama daha sonradan kalite düştü. Artık paket siparişi vermiyorum. Belki şimdi düzelmiştir ama denemeye dahi çekiniyorum.
yılmaz adalı kullanıcısının resmi
yılmaz adalı

0
bende hergün yiyorum ama dediğin gibi değil yılmaz ben adalı pet shop her öğle yiyoruz sıkıntısızz............. acaba sizdemi midenizdemi bi sıkıntı vardı
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Sanırım bir süre önce el değiştirdiler. Eskiden lezzetler güzeldi ama artık değil. Köfteleri gerçekten kötü.. Tavsiye etmiyorum.
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Lezzetler yerinde ancak fiyatlar biraz yüksek. Garsonlar güleryüzlü. Ailece gidilebilir.

Yorum yazın