• Bizi takip edin
Közdağ Mangal Kebap
Eskişehir yolu 7.km Kentpark AVM No:164/67 Kat:2 Ankara, Çankaya
0.312.2199250
0
Henüz oy kullanılmadı

Közdağ Mangal Kebap

Tanıtım / Açıklama: 

KözDağ Mangal Kebap

Yaklaşık 1 yıldır Kentpark AVM'nin içerisinde hizmet veren ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen KözDağ Mangal Kebap, profesyonel ekibi, şık ve nezih ortamı ile damağına düşkün olanların uğrak noktası. Önünde bir çocuk oyun alanı da bulunan restoran özellikle çocuklu aileler için de uygun bir ortam sağlıyor.
Zengin menüsü ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle rakiplerinden ayrılan mekan, lezzet avcılarının vazgeçilmezi.
Ateşte pişen köftenin ağızda eriyen lezzetine kim hayır diyebilir ki? Köfteyle aram yok diyen için tavuk kanat alternatifi de bulunan bu menü tam ağzınıza layık. Yanında çoban salatası, ezmesi, pidesi, helvası ve ayranı ile en aç bünyeleri bile doyurabilecek nitelikteki bu menü ile alışverişe ara verip, hem yorgun bedeninizi dinlendirebilir hem de yeni lezzetlerle tanışabilirsiniz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Geçtiğimiz günlerde gittik, mercimek çorbası içtik ve köfte yedik.. ikisinide fazla beğenmedik..... köftelerin biryüzü kızartılmış diğer yüzü mangala şöyle bir dokundurulmuştu... tadıda fazla güzel değildi,,,.. mercimek çorbası ise gerçekten çok kötüydü...
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Alelacele uğradığımız bir lokantaydı. Ama o kısa süre içinde bile personelin sıcak yaklaşımları ile oldukça keyifli bir yemek yedik. Sadece köfteleri tatma imkanımız oldu, oldukça lezzetli olduklarını söylemek isterim. Çocuklar için restaurantın önünde küçük bir oyun alanı bile var. Çocuklu aileler için oldukça uygun. Ailece gidilebilir.

Yorum yazın