• Bizi takip edin
Kolaylı Cumhuriyet Tesisleri
0
Henüz oy kullanılmadı

Kolaylı Cumhuriyet Tesisleri

Tanıtım / Açıklama: 

Kolaylı Cumhuriyet Tesisi
Konfor, kalite ve güler yüzlü hizmetin modern ve yenilikçi bir anlayışla sunulan kusursuz bir tasarımı ; Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri... Afyonda Kolaylı konforunu bilen yada merak eden tüm misafirlerimize verdiğimiz önem; bu gün yakalamış olduğumuz başarının bir diğer göstergesi. Türk mutfağının lizzeti ve çeşitleri bilinirki kolaylıda yaşanır. Unutulmayan tüm lezzetler için size özel bir önerimiz var; Kolaylı Alakart Restorant.Yörenin dünya çapındaki lezzeti tüm lokum çeşitleri ve kaymaklı ürünleri için Kolaylı farkını mutlaka yaşamalısınız... Zira bu tat hiç aklınızdan çıkmayacak.
Temizlik, hijyen ve konfor... İnsan sağlığı ve misafirlerimize vermiş olduğumuz değerin bir diğer göstergesi. Bizim için öneminiz hiç tartışılmaz.
Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesislerinde sizin için herşeyi düşündük.parfümeriden oyuncağa, züccaciyeden hediyelik eşyaya kadar tüm alışverişleriniz için size özel bir tasarım.Güleryüzlü ve modern hizmetin en önemli değer olduğunu biliyor ve bu bilinçle Kolaylı konforunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz. Afyonda sizin için ayırlış olduğumuz mutlaka bir yerimiz vardır. Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri; bir günün 24 saati.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Konaklama & Tatil & SeyahatDinlenme / Konaklama Tesisleri
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Tesisin adı Kolaylı Cumhuriyet tesisleri olunca içeri girdiğinizde sucuğun en iyisini en uygun fiyata yiyebileceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz derim. Hayatımda ilk defa bu kadar kötü sucuk döner yedim. Sucuklar kesinlikle pişmemişlerdi ve üzerinde beyaz yağ kalıntıları vardı. Görevliler ise hepsi hayatlarından bezmiş umursamaz tavırlar içerisindeydi... Yani 'sen yesen ne olur yemesen ne olur' tavırları vardı. İlgi, alaka sıfır. Lezzet berbat. Hal böyle olunca bari sucuğu marketten alayım evde keyfime göre yapar yerim dedim, markete girdim cumhuriyet sucuk fiyatları yüksek gibi geldi, ama herhalde sucuğun en iyisini en uygun fiyata ancak Cumhuriyetin kendi tesisinde alabilirim, başka yerlerde daha pahalıdır diye düşünüp bir kangal sucuk aldım. Yine Afyon'da yol üzerinde bir yerde bir lokumcuya Afyon lokumu almaya girdim, Bir köşede Cumhuriyet sucukları satılıyordu, etiket üzerindeki fiyatları ise Kolaylı Cumhuriyet Tesislerindeki market içinden aldığım sucuktan çok daha ucuzdu.... Yani Kolaylı Cumhuriyet Tesisleri, ne yediğiniz önemli değilse ve cebinizdeki paranın kıymeti yoksa gidebileceğiniz bir yer. Ancak benim bir daha gideceğim bir yer değil.... Gittiğime bin pişmanım bir daha kesinlikle gitmem.

Yorum yazın