• Bizi takip edin
millenicom, doping adsl
0
Henüz oy kullanılmadı

millenicom, doping adsl

Tanıtım / Açıklama: 

telekomünikasyon sektöründe 11 yıllık uluslararası tecrübeye sahip millenicom (DOPİNG İNTERNET) türkiye’nin sunduğu doping adsl2+ kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı internet erişimiyle pazara yenilik getiriyor. doping ile birlikte adsl pazarının yeniden şekillenerek hız kazanması ve türkiye’de toplam 6 milyona ulaşan internet abone sayısının 2012 yılı sonuna dek 13 milyonun üzerine çıkması bekleniyor. millenicom, doping adsl2+ hizmetiyle bu süre sonunda %10 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

telekomünikasyon sektöründe öncülüğünü devam ettiren millenicom türkiye, doping adsl2+ hizmetiyle internet erişimi alanında yepyeni bir dönem başlatıyor. kendi altyapısı üzerinden hizmet veren doping, “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 mb/sn’ye varan hızıyla türkiye’de bir ilk olarak öne çıkıyor.

doping, kendine ait altyapısındaki gücünü adsl 2+ teknolojisinden alıyor. adsl 2+ teknolojisiyle donatılmış doping ile internet bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlanıyor.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Servis & HizmetTelekom / İletişim Hizmetleri
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

metin kullanıcısının resmi
metin

0
hız ve bağlantı konusunda hiç sorun yaşamadım ama müşteri hizmetleri çok kötü. ayrıca kampanya yapıyorlar ve bayilerinin söyledikleriyle kendi söylekleri birbirini tutmuyor. bana 10 ay 19 tl 2 ay 50 tl kampanyası var dediler abone oldum sonra faturalar 25 tl gelmeye başladı onada eyvallah dedim ama dört ay sonra baktımki faturalar 55 tl gelmeye başladı müşteri hizmetlerini genel merkezi aramalarım sonuç vemedi ger dönen olmadı bir şikayet sitesine yazmam sonucu geri döndüler ve sonuçta bayinin böyle birşey yapmış olması bizi bağlamaz dopingi adslnin bu kampanyasında size söylenen şeyler yok siz bizim dediğimiz şekilde ödemeleri yapmak durumundasınız dediler. yani doping adsl kesinlikle iyi değildir tavsiye etmiyorum.

Yorum yazın