• Bizi takip edin
TERAS Cafe & Restaurant
ODTÜ EBİ Çarşısı, No:8ODTÜ ÇANKAYA/ ANKARA
0 312 210 10 92
0
Henüz oy kullanılmadı

TERAS Cafe & Restaurant

Tanıtım / Açıklama: 

TERAS Cafe Hakkında

1996'dan beri ODTÜ Çarşı’da hizmet veren Teras, gerek dış, gerekse iç mekanında kalite ve konforu ODTÜ’de bir araya getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana müşterileri için tüm alternatiflerin düşünüldüğü Teras Cafe’de dünya mutfağından lezzetler de sunulmaktadır. Açıldığı günden bu yana kullandığı malzemelerde yüksek kaliteye önem veren Teras, ürünlerini hijyenik ve özenli bir şekilde siz değerli ODTÜ’lülere sunmaktadır.

Bütün bunların yanında Teras Cafe, ODTÜ öğrencilerinin yanı sıra 100. Yıl, Balgat, Çiğdem Mah. Gibi bir çok bölgeye de paket servis hizmeti vermektedir. Bütün bunların yanında Teras‘da ayrıca sigara içilen bölümde dev perdede Lig TV ve D-Smart maç yayınlarını da izleyebilirsiniz.

Teras, gerek servis anlayışıyla, gerek kaliteli ürün seçimiyle ODTÜ’lülere alternatifsiz bir ortam sunuyor. Ve haftanın 7 günü 09:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet veren Teras, Siz değerli ODTÜ’lüleri kalitenin adresinde buluşmaya davet ediyor!

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
ODTÜ çarşı içindeki en iyi restaurantlardan biri.. Bir üniversite çarşı içi restaurantı olmasına rağmen lezzet, hizmet ve kalite gibi pek çok yönüyle 5 yıldızı hak ediyor..

Yorum yazın