• Bizi takip edin
Trakpet Dinlenme Tesisleri
Tekirdağ-İstanbul Yolu Üzeri 12 km. Karaevli Köyü Deniz Boyu Mevkii
(+90) 282 624 93 45
0
Henüz oy kullanılmadı

Trakpet Dinlenme Tesisleri

Tanıtım / Açıklama: 

Trakpet Tesislerine Hoşgeldiniz.
Sizin için muhteşem bir doğa içerisine özel bir dinlenme tesisi inşa ettik.
Aileniz ile yorucu bir yolculuğu nasıl keyifli hale getirebilirsiniz diye düşündük ve Trakpet Dinlenme Tesislerini bu kriterlere göre dizayn ettik. Terkirdağ'ın enfes köftesini yerken bir yandan yakıtınızı doldurabilir bir yandan çocuklarınızı hobi bahçemizde mutlu edebilir bir yandanda diz üstü bilgisayarınız ile maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenli bir dinlenme tesisi arayışında olan dostlarımızı Tekirdağ-İstanbul Yolu Üzeri 12 km. Karaevli Köyü Deniz Boyu Mevkiinde konuğumuz olmaya davet ediyoruz.

Biz Trakpet Ailesi olarak;
7 gün 24 saat dostlarımızın konforlu, güvenli ve mutlu bir dinlenme ortamı yakalaması için çalışıyoruz. Tesislerimizi ziyaret eden her kişiyi müşteri den ziyade dostumuz ve arkadaşımız olarak kabulleniyoruz.

Hobi Bahçesi:
Trakpet Dinlenme Tesislerinde, günün tüm stres ve yorgunluğunu , hobi bahçemizdeki çeşit çeşit hayvanlar ile güzel ve eğlenceli bir vakit geçirerek üzerinizden atabilirsiniz. Yorucu bir yolculukta çocuklarınızında dinlenmeye ve eğlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın! Çocuklarınıza hiç unutamayacakları dakikalar yaşatmak için sizi hobi bahçemize davet ediyoruz.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeRestaurant / Lokanta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
acaba diyorum trakpet elmi değiştirdi,3 hafta içinde 2 kez gittim kaliteyi son derece düşürmüşler gerçekten,açık büfe kahvaltı artık yok ,çay isteyince geliyor,eskiden termosla masaya geliyordu geçen sene çok keyifliydi ama artık başka tesis arıycam,bi daha gitmem .

0
Kahvaltısı on numara çeşitler çok güzel gerçekten. Kaliteyede önem veren biryer Kalitenin olduğu bir yer için bence fiyatlar çok iyi. Gidipte görmenizi tavsiye ederim.
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
bence gayet güzel bi yer,,mini hayvanat bahçesi bile var,,sabah açık büfe kahvaltısı on numara ,,tandır kebabın tadı güzel ama porsiyonu az,her güzelin vardır bi kusuru ...olacak o kadar ...trakyaya gidenler muhakkak uğrasın pişman olmaycakları keyfli saatler geçirebilirler..
birvatandas kullanıcısının resmi
birvatandas

0
Güzel bir dinlenme yeri, manzarası güzel. çorbası lezzetli. Melemeni de sipariş vermeden önce garsona melemeni nasıl yapmaları gerektiği tarifini verirseniz güzel, yoksa yüksek ateşte pişirilmiş yanık yağ kokan ve vıcık vıcık yağlı bir melemen yemek zorunda kalabilirsiniz. O melemen yapmayı bilmeyen usta hala orada mı acaba merak ettim şimdi....

Yorum yazın