• Bizi takip edin
ÇİNİCİ KARDEŞLER
1. Cd D:29 İskitler/Ankara‎
(0312) 341 5500
0
Henüz oy kullanılmadı

ÇİNİCİ KARDEŞLER

Tanıtım / Açıklama: 

FAALİYET ALANLARIMIZ

Mekanik
Elektrik
Klima dolum
Egzoz emisyon
Fren test
Rot ayarı
Lastik balansı
Boya kaporta
Mini onarım
Hasar Yönetimi
Lastik satışı (Michelin yetkili bayii)

Elit Mekanik Servis: Son teknoloji ile dünyanın gelişmiş ülkelerinde uygulanan oto teknik ekipmanlarla meydana gelen arıza ve problemler anında çözüme kavuşacak. Aracınızın periyodik bakımı yapılırken, siz müşterilerimizin güvenliği düşünülerek sadece periyodik bakım değil diğer kontroller ile de aracınız test edilir ve sizlere güvenli bir şekilde teslim edilir.

Birçok serviste olmayan Roller cihazı ile fren testiniz yapılarak zorunlu muayene öncesi gözle görülmez kusurlar tespit edilir ve aracınız muayeneye hazır duruma gelir.

Aracınızın serviste ihtiyaç duyabileceği her türlü cihaz ekipman (klima gaz dolum cihazı, diagnostik test cihazı, egsoz emsiyon cihazı, lpg kaçak test cihazı, akü şarj, jant düzeltme bilgisayar kontrollü test üniteleri) usta eller tarafından özenle kullanılır.

Hasar: Aracınızın başına gelen olası bir kaza halinde sizlerin her zaman yanındayız. Sizlere bu alanda da uzman kadromuzla hizmet vererek prosedürlerle uğraşmadan aracınızı eskisinden daha iyi bir şekilde teslim ederiz. Bu amaçla kaporta bölümünde bulunan korek şasi düzeltme ve çektirme düzeneğiyle son derece bilimsel olarak yapılan onarımlarla aracınız orjinaline en yakın haline gelir.

Boya atölyemizde fırın boya uygulanır ve dünyanın ileri gelen markalarının tercihi glasürit ürünleri ile aracınızın boyası ilk günkü durumuna gelir.

İLETİŞİM
Çinici Otomotiv
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi
2511. Sokak No:8 Etimesgut / Ankara
Tel: 0312 278 76 74
Fax: 0312 278 76 65
e-mail: info@ciniciotomotiv.com.tr

Oto Lastik
Büyük Sanayi 1. Cadde No: 29
İskitler / Ankara
Tel: 0312 341 55 00
Fax: 0312 341 55 01
e- mail: lastik@ciniciotomotiv.com.tr

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
OtomotivBakım / Onarım / Kaporta / Lastik
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Yorum yazın