• Bizi takip edin
Opal Otomobil Paz. İşl. ve San. A.Ş. ANKARA
Konya Devlet Karayolu No:187, 06520 Balgat/Ankara
0312 583 05 83
0
Henüz oy kullanılmadı

Opal Otomobil Paz. İşl. ve San. A.Ş. ANKARA

Tanıtım / Açıklama: 

1997 yılında faaliyetine başlayan General Motors Co ait Türkiye’nin Opel&SAAB&Chevrolet bayileri arasında yer alan en yüksek satış rakamlarına erişmiş olan ISO 9001 kalite belgesine sahip Opal Otomobil Pazarlama Ve İşletme Sanayi A.Ş. kurulduğu günden bu yana 15.000 adetlik Opel&Saab markalı araç satışı ile haklı bir gurura sahiptir. 120 çalışanı ve 16.000m²’lik kapalı hizmet alanı ile otomobil plazaları içinde en modern görünüme sahip bir işletme ve anlayışa sahiptir.

Şirketimiz satış sonrası hizmetleriyle yaklaşık olarak yılda 30.000 araca hizmet vermektedir. Kendi sahibi olduğu binasında gerek 24 saat hizmet verebilen servisi gerek satış pazarlama ekibi, idari personeli ve yönetim kadrosu ile standartların çok üstünde bir markalaşmaya doğru adım atmaktadır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
OtomotivSatış / Yetkili Servis
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Sanırım haklısınız. Haberlerde çıkan OPAL bu. <strong> "Ayıplı araç satan OPAL'i dava etti, kazandı... </strong> Kimi Trabzon’dan kimi İstanbul’dan, kimisi Ankara’dan, İzmir’den yüzlerce insan ‘sıfır araba aldım, boyalı çıktı’ şikayetleriyle yazdı forum sitelerine. Dünya devi araba markalarının sıfır araç, diye sattıkları arabalarının ‘ayıplı’ ürün olduğunu anladıklarında, tüm kapıların yüzlerine kapandığını anlattılar çaresizce. Ne seslerini duyan oldu ne de zararlarını ‘tazmin’ eden. Bir tek o başardı. 32 yaşında bir öğretmen. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Selcan Çelik. Ankara’dan büyük bir markanın Opal adlı bayisinden 2010 yılında aldığı araç, Mayıs’ta teslim edilmesi gerekirken Temmuz ayında teslim edilince kuşkulandı önce. Aynı markanın bir başka bayisine götürdü aldığı aracı, inceletti ve motor kaputunun sonradan boyandığı söylendi kendisine. Yazılı bir rapor verilmesini istedi ancak bayi vermek istemeyince, el yazısıyla bir kağıda yazmaya ikna etti onları......." Haberin devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz: http://www.bilgipaylastikca.com/viewtopic.php?f=205&t=416
cenhan kullanıcısının resmi
cenhan

0
bugün haberlerde çıkan opal bumu acaba? ankara opal deniyor. sıfır araba diye boyalı araba satmışlar vatandaşa.
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Benimde bir tanıdığım standart bakım zamanında yağ değişimi ile birlikte hava ve yağ filtreleri değişimi yaptırmıştı. 1-2 gün sonra özel bir opel servisine yanan farını değiştirmek için gitmiş ve bu arada değişen hava filtresine baktırmış orijinal mi diye, ve sıkı durun, bırakın orijinali adamlar parasını aldıkları halde filtreyi değiştirmemişler bile. Aman uzak durun yada başında durun diyorum.
Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Bir gün aracımın sol aynası kırılmıştı. değiştirtmeye opala gittim ve bana orijinal ayna mı yoksa yan sanayi mi istediğimi sordular(yetkili serviste bana sorulan soruya bakarmısınız, ben orijinal istemesem zaten yetkili servise gitmem, acaba yetkili servislerin yan sanayi ürün kullanma yetkileri var mıdır?). ben ikisi arasındaki farkı sordum fark sadece fiyatı herşeyi aynı dediler. fiyatlar arasında çok fazla bir fark yoktu ve ben orijinal ayna olmasını istedim. aracımı teslim almaya gittiğimde 100m mesafeden değişen aynanın orijinal olmadığını farkettim (kör noktası bile yoktu düşünün). dur bakalım dedim belki ben yanlış söylemişimdir yada beni yanlış anlamışlardır dedim, teslim işlemleri yapılmadan önce yeni takılan aynanın orijinal olup olmadığını sordum, onlarda benim orijinal ayna istediğimi ve orijinal ayna taktıklarını söylediler. herhalde bir yanlışlık olacak, çünkü orijinal ayna takmamışssınız, isterseniz gidin birde siz bakın, belki takan ustalar yanlış takmıştır dedim. gittiler baktılar bu ayna orijinal ayna, zaten orijinal kutusundan çıkardık dediler. bende onlara bu ayna orijinal değil, ben sizden orijinal ayna istemiştim ve size orijinal ayna parası ödüyorum, bu aynayı kabul etmiyorum lütfen orijinal ayna ile değiştirin dedim. bunun üzerine bana beyefendi bu aynayı orijinal kutusundan çıkardık ve taktık, ayna orijinaldir dediler. bende onlara ben kırılan aynamın nasıl olduğunu ve orijinalinin nasıl olması gerektiğini biliyorum, eğer şimdi bu aynayı orijinal ayna ile değiştirmezseniz, aracımı teslim almıyorum ve sizi Opel Türkiye'ye şikayet ediyorum, ayna orijinaliyle değişene kadar da aracımı teslim almayacağım dedim. böyle söyleyince bana beyfendi biraz bekleyin arkadaşlar depoya bir kere daha baksınlar durumu teyit etsinler varsa başka bir kutu açıp yenisiyle değiştirsinler dediler. bende çabuk olmalarını söyledim. veee sıkı durun 10 dakika sonra orijinal diye takılan yan sanayi aynası çıkarılmış yerine gerçek orijinal ayna takılmıştı. ve özür bile dilemeden kuru bir ifadeyle yanlışlık olmuş yeni kutu açtık içinden çıkan aynayı taktık dediler. şimdi ben opal'e aracım garanti kapsamında olduğu için mecburen her gittiğimde bir şüphe duyuyorum. orijinal diye taktıkları parçanın ne kadar orijinal olduğundan endişe duyuyorum. garantim bitince de kesinlikle ne opal'e ne de başka bir yetkili servise gitmeyeceğim. sanayide iyi bir usta bulurum ne yapıldığını bilirim, hem fiyatları daha uygun.

Yorum yazın