• Bizi takip edin
Angora Pastanesi
Turan Güneş: Turan Güneş Bulvarı No:42 Yıldız Çankaya-ANKARA Tel:+90 312 440 02 01 (pbx) Emek: 4. Cadde (Kazakistan Cad.) No: 161/B ANKARA Tel:+90 312 212 74 54
+90 312 440 02 01 (pbx)
0
Henüz oy kullanılmadı

Angora Pastanesi

Tanıtım / Açıklama: 

Sevgili müşterilerimiz,

Uzun ve güzel bir öyküye sahip Angora Pastanesi, yıllardır siz değerli Ankara'lılara hizmet vermektedir. Bugün, Başkent pastacılık sektöründe Angora’nın özgün kimliğiyle marka olması; yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen anlayışının sizler tarafından takdir edilmesiyle mümkün olmuştur. Hepinize en içten teşekkürlerimizi sunuyor, güveninize layık olmak için kalite çizgimizi geliştirerek sürdüreceğimize söz veriyoruz.

Angora Pastanesi ismi, “ilkleri gerçekleştirme” ruhuyla özdeşleşmiştir. Abdullah Cevdet Sokak ta hizmete başlarken, Angora, başkentimizin pastacılık anlayışının köklü biçimde değişmesine öncülük etmişti. Angora, o dönemde, araçla evlere servis hizmetini başlatarak, Ankara'da sektörümüz bakımından yeni bir dönemi de başlatmış oldu.

Angora Pastanesi'nin ilkleri bununla sınırlı değil. Kuruluş dönemimizde Ankara'da pastanelerin sadece belli başlı çeşitleri sunduğu, yalnız tezgah satışına dayalı sistemlerine karşılık, Angora, estetik ve modern iç mimarisiyle Ankara'da cafe ve pastanelerde ailece oturup hoş vakit geçirilebilecek alımlı mekânların açılmasına öncülük etmiştir.

Angora, pastane vitrinlerinin sadece birkaç çeşit baton pasta ve turtayla sınırlı kalmaması gerektiği bilinciyle, yeni çeşitleri Ankaralıların beğenisine sunarak, sevgili müşterilerine sürekli olarak yeni damak lezzetleri sunmaktadır.

Angora Pastanesi, Turan Güneş Bulvarı'nda, değerli müşterilerine “ilk”leri, kalitesi, temizliği ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmete devam etmektedir.

Sizlerin desteğiyle, daha birçok ilki başarmak ve pastacılık dünyasının gizli define haritalarındaki lezzetleri hep birlikte keşfetmek dileğiyle...

Her müşterimiz önemlidir, her müşterimiz özeldir…

Saygılarımızla,

Angora Pastanesi

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Yeme & İçmeKafe / Pastane
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Misafir kullanıcısının resmi
Misafir

0
Happy Days'in güzel bir ortamı var. Ailece gidilebilir. Ancak bugün yediğim inegöl köfteyi hiç tavsiye etmiyorum.. Yediğimiz şeye güvenemeyeceksek nesine güveneceğiz bilmiyorum. Umarım sadece öyle denk gelmiştir....
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Bir süre önce Emek'teki Happy Days'e gitme fırsatı buldum. Lezzet olarak oldukça memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Hafta sonlarında kahvaltı ve brunch keyfini de yaşayabileceğiniz güzel bir mekan arıyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yerdir.

Yorum yazın