• Bizi takip edin
Demir Hayat
Genel Müdürlük: Büyükdere Caddesi Özsezen Is Merkezi No.122/B 34394 Esentepe, Istanbul Tel: (0212) 288 68 51 pbx, (0212) 216 63 53 pbx
444 04 04
0
Henüz oy kullanılmadı

Demir Hayat

Tanıtım / Açıklama: 

DEMİR HAYAT SİGORTA A.Ş.’nin, 1993 yılı Aralık ayında başlayan kuruluş çalışmaları, 28 Mart 1995’de şirketin resmen kurulmasıyla sonuçlanmıştır.

9 Mayıs 1995’de Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Hayat, Hastalık, Kaza branşlarında faaliyet göstermek için ruhsatname alınmıştır.

Demir Hayat, 28 Mart 1995’de faaliyetlerine başlamış, Mayıs 1995’de de ilk poliçe üretimini gerçekleştirmiştir. Istanbul’da bulunan şirket merkezinin yanı sıra Ankara Irtibat Bürosu 1996 Aralık ayında hizmete girmiştir.

Temel Değerlerimiz:

Dürüstlük: Sigortacılık Faaliyetlerini yerine getirirken tüm ilişkilerinde dürüstlük ilkesine bağlı kalırız.
Tarafsızlık: Çalışanları ve Sigortalıları arasında ayırım gözetmez, önyargılı davranışlardan kaçınırız.

Güvenilirlik: Tüm hizmet ve işlemlerde, sigortalılara, karşılıklı güven anlayışı içerisinde açık, anlaşılır ve doğru bilgi verir, müşteri hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yerine getiririz.

Şeffaflık: Sigortalılara yapılacak bilgilendirmelerde, basit ve kolay anlaşılabilirliği gözetir, gerçekleştirdikleri faaliyetlere ilişkin olarak şeffaflığı mümkün olan en yüksek düzeyde tutarız.

İnsan Haklarına Saygı: İnsan haklarına saygının sürdürülebilir bir toplum olmanın ön koşulu olduğunun bilinciyle, tüm faaliyetlerinde insan haklarını gözetiriz.

Kalite Politikamız:
Demir Hayat Sigorta; 24 Temmuz 1996’da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi ünvanını elde etmiştir.
Hayat sigortacılığına farklı ve kaliteli bir hizmet boyutu getirerek örnek şirket olmak amacıyla kurulan Demir Hayat, Türkiye’deki ilk ISO 9001 Toplam Kalite Sertifikalı sigorta şirketi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.
Bu belgenin alınmasında emeği geçen hepimizin, sadece belgeyle sınırlı kalmayarak devamlı kendini geliştirip, standardını yükselten bir kalite anlayışında olması, bizi hedeflediğimiz örnek şirket olma konumuna getirecektir. Bu anlayışa uygun olarak,
* Sigortalılarımızın azami tatmini ve günün koşullarına göre değişen beklentilerinin karşılanması esastır. Amacımız, poliçe sahiplerinin şirketimiz ile uzun süreli bir beraberliğe girmesi ve bu beraberlik süresince Toplam Kalite hizmet anlayışını görmesidir.
* Kaliteli hizmet ve azami müşteri tatmini her çalışanımızın esas sorumluluğudur.
* Mevcut ve potansiyel sigortalılarımızın çağdaş yaşamın gereğine göre ve güncel olarak değişebilecek ihtiyaç ve beklentileri, en kısa sürede ve kalite anlayışına uygun biçimde karşılanmalıdır.
* Sigortalılarımıza sunacağımız hizmetimizin kaliteli olması için satın aldığımız mal ve hizmetlerde de aynı titizlik gösterilmelidir.
* Çalışanlarımızın olduğu gibi acentelerimizin de kaliteli hizmet anlayışına uygun standartlarda bilgi ve evrak donanımı sağlanmalıdır.
* Tüm çalışanlarımız, acentelerimiz, reasürörlerimiz ve sigortalılarımıza şeffaflık ilkesiyle yaklaşılarak, her seviyede ihtiyaç tespiti yapılıp, sürekli kendini yenileyen ve güncelliği izleyen bir anlayışla kalite standardımız yükseltilmelidir.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Servis & HizmetSigorta
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

Yorum yazın