• Bizi takip edin
GPD Banyo ve Mutfak Armatürleri
0
Henüz oy kullanılmadı

GPD Banyo ve Mutfak Armatürleri

Tanıtım / Açıklama: 

1962 yılından beri üretim hayatını sürdüren ve 1978 yılından itibaren GPD markası ile faaliyetlerine devam eden Gül Pres Döküm Sanayi A.Ş. firması pirinç hammaddeden pres baskı ve döküm olarak, çeşitli su ve gaz vanaları, radyatör valf ve rakorları, banyo ve mutfak armatür ve muslukları üretimiyle Türkiye pazarında önemli ve köklü bir yere sahiptir. İstanbul Beylikdüzünde toplam kapalı alanı 10.000 m2 olan üretim tesisi ile kendi binasında faaliyet gösteren firmanın ayrıca Beylikdüzünde satış ve pazarlama birimleri bulunmaktadır.

TÜV/ISO-9001:2008 Kalite belgesine sahip olan GPD, teknoloji yatırımlarını, üretim kapasitesini ve kalitesini geliştirerek, değişen müşteri talepleri doğrultusunda ve yeni tasarımlarla ürün gamını sürekli genişletmektedir. Ana Motto’su “Toplam Kalite”, “Müşteri Memnuniyeti” ve “Çevreye Duyarlılık” olan GPD, değişime ayak uyduran dinamik insan kaynakları, iş ortakları ve müşterileri ile karşılıklı güven duygusu uyandırmayı hedefler.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünBanyo ve Mutfak Aletleri / Gereçleri / Armatürleri vb.
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

mustafa aslancan kullanıcısının resmi
mustafa aslancan

0
Sakarya Serdivan KOÇTAŞ'tan GPD nin banyo bataryasından 2,5 ay önce satın alma gafletinde bulundum.. eve götürüp eskisini sökerek GPD yi takmaya çalıştım.. ama nafile..bağlantı elemanlarındaki tasarım hatası nedeni ile somunları sıkmak mümkün olmadı.. saatler süren bir uğraşıdan sonra GPD yi sökerek eskisini yerine geri taktım.. Koçtaşa götürdüğümde bağlantı elemanlarındaki çizik yüzünden değiştiremeyeceklerini servise göndermem gerektiğini ifade ettiler. Ürünü hiç kullanamadan servise yolladık.. Tam 2 ay süren uğraşılardan sonra bana bir servis adresi verdiler ve armatürü oradan alabileceğimi beyan ettiler.. O servise gittiğimde ise benim hatam nedeni ile çizikler oluştuğunu ve nedenle değişen bağlantı elemanları için 30TL servis ücreti istediler ve hatayı kabul etmediler...şimdi tüketici hakem heyetine başvurmak için armatü geri almaya çalışıyorum...GPD den uzak durmanızı öneriyorum…
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Marka olarak diğer bilindik markalara alternatif olabileceğini düşünerek evi GPD muslukları ile donattık. Fonksiyon olarak diğer ürünlerden farkı yok. Ancak su aktıkça çok gürültü çıkarıyor, bilen bilir. Banyo musluğu aldıktan 20 gün sonra arızalandı. satın aldığımız yerden (koçtaş) zorda olsa değiştirebildik, bizi 1 hafta uğraştırdılar. Ama tüketiciyi koruma kanunu gereği (eğer hala değişmediyse) satın alınan mal 30 gün içinde arızalanırsa satıcı (üreticü değil) ürünü aynı ürünle, yada aynı özelliklerde farklı bir ürünle değiştirmek ya da parasını iade etmek zorundadır. Neyse değiştirdiğimiz ürün henüz arızalanmadı, ama su ayarını yapmak çok zor. Daha kaliteli ve bildik marka bir ürün almadığımız için pişman olduk. Sonuç olarak fazla başarılı bir ürün olduğunu söylemek zor.

Yorum yazın