• Bizi takip edin
Bright Use X5 Elektrik Tasarruf Cihazı (Monofaze)
0
Henüz oy kullanılmadı

Bright Use X5 Elektrik Tasarruf Cihazı (Monofaze)

Tanıtım / Açıklama: 

Monofaze Elektrik Tasarruf Cihazı
-BrightUse-X5 elektrik tasarruf cihazı ile evinizde, işyerinizde elektrikten tasarrufun keyfini çıkarın. %25'e varan elektrik tasarruffu ile cebinizi düşünen çevreci teknoloji. TSE & CE & ISO 9001 belgeli malzemeler ile üretilmiştir.
-Cihaz fabrikalarda yada büyük atolyelerde elektrik tasarrufu için kullanılan kompanzasyon sisteminin ev ve işyerleri için uyarlanmış halidir.
-Cihazı sigorta panelinize yakın bir prize takmanız yeterlidir.
-Bright Use X5; elektrik faturanızı düşürmek için geliştirilmiş bir cihazdır.
-Kullanımı çok kolay! Sadece fişe tak kullan.
-%25'e varan elektrik tasarruffu ile cebinizi düşünen çevreci teknoloji.
-TSE & CE & ISO 9001 belgeli malzemeler ile üretilmiştir.
-Ev ve işyerlerinde kullandığımız (Florasan ışıklar, televizyonlar, klimalar, bilgisayarlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, müzik setleri, elektrik süpürgeleri, aspritörler, fanlar, pervaneler, su pompaları vs.) bir çok elektrikli alet ve cihazların çalışırken kullanabildikleri (tükettikleri) enerji genelde iletim hatlarından gelen elektrik enerjisinin %75 i civarındadır.
-Geriye kalan %25′lik enerji ise reaktif güç olarak bilinen, fakat şebekede ve cihazlarda kayıplara yol açarak kullanılmadan yok olan enerjidir!

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Alışveriş & ÜrünFaydalı Ürün / Tasarruf Ürünü
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Karaman_70, tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi sezon kıştan yaza geçerken elektrik faturalarında belli oranlarda düşüşler görülüyor. Elektrik faturanızı eğer atmadıysanız geçen yılın aynı dönemine göre kW saat harcama miktarlarına göre karşılaştırıp buraya yazabilir misiniz? Sanırım en doğru sonucu bu şekilde alabiliriz.. Tekrar teşekkürler...

0
Slm arkadaşlar. ben bu ürünü tv reklamında gördüm ve sizin gibi bende internetten yorumlarını inceledim. Genel itibariyle yorumlar iyi idi ve almaya karar verdim.( tabi bunda esnaf kullanıcılarında videolu konuşmalarıda beni etkiledi ) ve aldım. neyse ben bu ürünü kullanalı 3 ayı geçti. Ürünü kullanmadan önceki faturam 84 liraydı, bu ay ay düştü. Haaa... bu amma gercekten işe yaradığından düştü amma benim bazı kullanımlarımı yaz ayı geldiği için boşladığımdan oldu ( kalorifer kazanının fanı ve şofben kullanıyordum kışın ). Fakat şuan gelen son faturam 51 lira. Ama bu kullandıklarımında 33 lira gibi elektrik yakacağını düşünmüyorum. öyle yada böyle ben şimdiden ödediğim parayı amorti ettim. dediğim gibi bu tüketim ay ay düştü. kullanmayı düşünen arkadaşlara sürekli takılı tutmalarını öneriyorum. saygılarımla.
_guru_ kullanıcısının resmi
_guru_

0
Bu cihazı kullanan arkadaşlar düşüncelerini yazarlarsa memnun olurum. Satın almayı düşünüyorum ama örneğin standart elektrik kullanımı olan bir ev için uygun mudur? Yoksa sanayide kullanınca mı verimli oluyor, bilmek isterim.

Yorum yazın