• Bizi takip edin
VODAFONE
Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No:251 34398 Maslak / İstanbul
0542 4440542
0
Henüz oy kullanılmadı

VODAFONE

Tanıtım / Açıklama: 

GSM (Küresel Mobil İletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 yılında faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

Vodafone, İngilitere'de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere'nin ilk mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üzerinden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir.

İştirakleri, ortakları ve yatırımlarıyla Avrupa Kıtası'nda, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Uzak Doğu'da önemli bir konuma sahip olan Vodafone Grup, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone Grup, ses ve veri iletimi de dahil olmak üzere, 5 kıtada geniş bir yelpazeye sahip mobil telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Vodafone 5 kıtada, 30 ülkede faaliyet yürüten, 30 Eylül 2010 itibariyle yaklaşık 343 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın gelirlerine göre en büyük mobil iletişim şirketlerinden birisidir.

Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye'deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır.

Liste görseli (Thumbnail): 
Kategori: 
Servis & HizmetTelekom / İletişim Hizmetleri
Bunu Paylaş: 

Yorumlar

BİRİSİ kullanıcısının resmi
BİRİSİ

0
her yerde full çekiyor,hem de çok hesaplı,,çok ünlü olan öbürkü operatörden aynı fiyatına iki kat fazla konuşturuyor,,,hiç beklemeyin sizde gönül rahatlığıyla numaranızı taşıyın,,hem de cebiniz rahat etsin...

Yorum yazın